Hospodářská komora ocenila nejlepší absolventy odborných škol

19.10.2019 12:40 | Zprávy
autor: nab

Hospodářská komora dnes ocenila nejlepší absolventy středních odborných škol. Ocenění jim vedle prezidenta komory Vladimíra Dlouhého předával i premiér Andrej Babiš (ANO) s ministrem průmyslu Karlem Havlíčkem (za ANO). Vyjádřili přesvědčení, že absolventy čeká dobrá budoucnost a že nebudou mít problém najít si práci. Ocenění získalo 250 absolventů škol z celé ČR. Podle Dlouhého je to poprvé, co ocenění předával premiér. Dopoledne přebírali ocenění například absolventi kadeřnických, oděvnických nebo gastronomických oborů, na další přijde řada odpoledne.

Hospodářská komora ocenila nejlepší absolventy odborných škol
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš v Gdaňsku: „Pouze mír může zajistit budoucnost Ukrajiny“. A je křik

15:53 Babiš v Gdaňsku: „Pouze mír může zajistit budoucnost Ukrajiny“. A je křik

Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek 25. června vystoupil na konferenci o obnově Ukrajiny (Ukraine …