Hovado, debile? Ostuda Nory Fridrichové nekončí, Hamáček to jen tak nenechá. Víme více

21.05.2018 20:30 | Zprávy

Předseda ČSSD Jan Hamáček musel před živým vstupem do České televize spolu s jejími pracovníky řešit vztek a vulgární výrazy souseda, kterému se nelíbila světla televize mířící mu v deset hodin večer do oken. Televize pak celý páteční výstup souseda použila do pořadu s názvem 168 hodin. Jan Hamáček už se sousedovi omluvil za neprofesionální konání České televize a to samé by prý očekával i od ní.

Hovado, debile? Ostuda Nory Fridrichové nekončí, Hamáček to jen tak nenechá. Víme více
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Problematický vstup ČT, kdy byl respondentem Jan Hamáček.

„Hergot, co nám tady svítíš do oken. Táhni do prd… odsud,“ začal vykřikovat těsně před přenosem soused. Na slova Jana Hamáčka, aby chvíli vydržel, protože se jedná o televizi, reagoval ještě peprněji: „Slušný lidi by aspoň něco řekli a ne tady, debile, takovýhle ty,“ odpovídal na omluvy reportérů: „Táhni do prd… už. Voni jsou dobytkové a nic jiného. Serou mě takový hovada,“ zakončil soused svůj výstup.

Jan Hamáček ParlamentnímListům.cz vysvětlil, že celá tato událost předcházela živému vstupu: „Stalo se to v čase ještě před vstupem do pořadu Události, komentáře, kdy zpovídaný respondent už bývá nachystaný. Materiál byl použit z doby, kdy do pražského studia České televize už pravděpodobně běžel přenos obrazu a zvuku, ale ještě nešel do vysílání,“ vysvětlil s tím, že k situaci došlo těsně před desátou hodinou večer. O to více ho prý překvapilo, že materiál byl použitý. „To se ale v poslední době stává u České televize zvykem, že takové věci oni používají. Já to považuji za neprofesionální a domnívám se, že došlo k chybě České televize, která neupozornila souseda, že před jeho domem bude nasvícený přenos. Poté, co materiál použili do úplně jiného pořadu, bych čekal, že se sousedovi omluví,“ řekl Hamáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

13:50 Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

Nedělní Partii na CNN Prima News čeká letní přestávka. Ale ještě před ní proti sobě ve studiu stanul…