Hřímající Okamura: Dávky pro čestné lidi a konec falešným hrám

25.08.2013 11:01 | Zprávy
autor: mp

Desatero senátora Tomia Okamury, tak lze s trochou nadsázky popsat program pro předčasné volby hnutí Úsvit přímé demokracie, v jehož čele senátor stojí. Strana volá především po zavedení přímé demokracie, požaduje také, aby dávky dostávali jen počestní občané, a v neposlední řadě prosazuje konec zvyšování daní.

Hřímající Okamura: Dávky pro čestné lidi a konec falešným hrám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Tomio Okamura

"Musíme ukončit destrukci základních funkcí státu a rozkrádání daní jeho občanů. Považujeme za nutné ukončit demokracii, ve které vládnou kmotrovské stranické mafie. Falešné hry politických stran na levici a pravici přivedly naši republiku do bludného kruhu ekonomické krize, hlubokých dluhů a vysokých daní," tvrdí Okamura, jehož vyjádření přinesl server Prvnízprávy.cz

Současný systém je podle Okamury příliš nákladný a neefektivní. Pokud k tomu hnutí Úsvit přímé demokracie dostane prostor, hodlá se zasadit o efektivnější systém dávek, které se dostanou jen slušným lidem vychovávajícím děti. Stejně tak si hodlá posvítit na lichváře a exekutory. Stranou nezůstane ani snaha o vytvoření nových pracovních míst. Slibuje konec zvyšování daní a podporu pro podnikatele a živnostníky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda Andreje Babiše získala důvěru Sněmovny

21:22 Vláda Andreje Babiše získala důvěru Sněmovny

Vláda hnutí ANO, SPD a Motoristů sobě získala důvěru, a může tak pokračovat v plnění svého programov…