Huml se těší, až ho John zažaluje. A dodrží svůj slib

21.10.2011 16:59

Poslanec Stanislav Huml se prý těší, až se bude soudit s Radkem Johnem. Ten mu totiž slíbil žalobu poté, co Huml odešel z Věcí veřejných. Důvodem je fakt, že ho Huml nařkl z úplatků, což John odmítá.

Huml se těší, až ho John zažaluje. A dodrží svůj slib
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml
Jako první informoval o aféře server ParlamentníListy.cz. Rodina ze severu Čech údajně oslovila Stanislava Humla s tím, že Radek John ještě jako novinář po ní požadoval 50 tisíc korun úplatek. Za to by prý natočil reportáž o tom, že se jim zadrhla restituce.

To však předsedu Věcí veřejných Radka Johna natolik rozlítilo, že Humlovi vyhrožoval žalobou. Předseda VV tvrdí, že má důkazy o tom, že se taková záležitost ani nemohla odehrát, předložit je hodlá u soudu. Sám Huml podle jeho slov bral na policii úplatky a opustil ji, protože ho kvůli tomu stejně chtěli vyhodit.

Související: Radek John žaluje Humla: Takové svinstvo! Úplatky jsem nebral

Huml se však žaloby neobává, zato se na ni ale připravuje. Po zveřejnění informací o podplácení Johnem Huml vyzval občany, aby se na něj obrátili s podobnou zkušeností. Zdali se ale někdo ozval, nechce zatím Huml sdělit. „Nebudu vám to komentovat, mám s lidmi komunikaci, ale v této fázi ‚no comment‘ prosím pěkně," řekl pro server Novinky.cz.

„Teď opravdu čekám, jestli Radek John splní slovo a podá to k soudu, na což se těším," uvedl Huml. Zatím se ale spíš obává, že John ani žalobu nepodá. Ten byl však v době zveřejnění údajné aféry pevně rozhodnutý. „Považuji to za etický princip, protože kdokoliv si o komkoliv může vymyslet cokoliv a šířit pomluvy bez důkazu je čisté lidské svinstvo. Pan Huml se k němu dnes snížil a ukázal tím svou úroveň, proto se obrátím na právníka, abych na něj a na zatím neznámého dalšího pachatele podal žalobu," uvedl tehdy pro ParlamentníListy.cz.

Psali jsme:
John zuří. ČSSD podporuje přeběhlíky. Huml měl kandidovat za ně
Huml je jen náš host, brání se ČSSD. Aspoň prý vyzrál na Bártu, chválí rebela
Huml: Členství v ČSSD nevylučuji

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soukup v TV drtil Slonkovou. Dalšímu novináři předhodil „chlast“

14:05 Soukup v TV drtil Slonkovou. Dalšímu novináři předhodil „chlast“

Jaromír Soukup se před kamerami nezdráhal použít slovo „bordel“. Kvůli Sabině Slonkové. A to zdaleka…