Huml se zastal dopravních policistů: Pracují pod tlakem

08.05.2014 17:57 | Zprávy
autor: mp

Čtenářka serveru ParlamentníListy.cz Taťána Z. se s dotazem obrátila na poslance za ČSSD Stanislava Humla, jenž působil také v pozici ředitele středočeské dopravní policie a po odchodu od strážců zákona jako dopravní expert TV Nova. Čtenářka by v souvislosti s úmrtím policistky, kterou srazil zdrogovaný mladík, ráda slyšela, zda by dopravní policie neměla přitvrdit. A poslanec odpověděl.

Huml se zastal dopravních policistů: Pracují pod tlakem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Stanislav Huml

Zdrogovaný mladík při řízení vozidla zabil policistku - matku dětí. Mezi jinými se její rodině rozhodl pomoct i ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Ale co když se bude podobná situace brzy opakovat? Není na čase, aby dopravní policie ve své práci přitvrdila? Poslanec Stanislav Huml (ČSSD) nabádá v této věci ke zdrženlivosti.

Celou odpověď si můžete přečíst ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„H*vno Babiš. Za to může Fiala!“ Drahé palivo: známé tváře promluvily

4:45 „H*vno Babiš. Za to může Fiala!“ Drahé palivo: známé tváře promluvily

„Jsou docela děsivé. Za tohle může Fiala, ten celý spolek s tím Rakušanem… ti se prsili, jak nás ods…