Hyenistická úchylnost, k pozvracení. Ještě se zeptejte na stolici. Znechucení ze živého vstupu České televize

1. 9. 2016 20:22

Způsob, jakým veřejnoprávní televize informovala o nástupu Marka Dalíka do vězení, popudil dva politiky ODS. Oba se o tom rozepsali na sociální síti.

Hyenistická úchylnost, k pozvracení. Ještě se zeptejte na stolici. Znechucení ze živého vstupu České televize
Foto: archiv
Popisek: Jana Černochová

Odsouzený lobbista Marek Dalík nastoupil do vězení dnes odpoledne. K výkonu trestu přijel bílou limuzínou, přítomní lidé na něj křičeli „vítej v pekle“.

Poslankyně Jana Černochová k tomu napsala, že se sice nikdy Marka Dalíka nezastávala a zastávat nebude, ale živě vysílaný vstup České televize z prostoru před věznicí označila za „hyenistickou úchylnost“. „Očekávám, že tam štáb vydrží do rána, aby se vězeňské služby nadšeně a se zápalem v sedm ráno zeptal: ‚A stolice byla?‘ Sorry, ale tohle je pro mě už novinářsky za čárou, ať se na mě nikdo nezlobí...,“ napsala Černochová.

Na tento její příspěvek zareagoval Černochové stranický kolega, bývalý ministr životního prostředí Pavel Drobil. Podle něj není zmíněné vysílání ČT za čárou, ale „k pozvracení“. „A jsem velmi rád a děkuji Ti, že jsi to jako vrcholný představitel ODS veřejně napsala. Pro mě opět důkaz toho, koho má smysl v ODS brát a na koho se útrpně usmát. A jak říkáš, tvé vyjádření není nic o vině, ale o elementární lidskosti. Děkuji Ti!“

Celý text příspěvku Jany Černochové na jejím facebookovém profilu:

Nikdy jsem se nezastávala Marka Dalíka a nebudu. Ale ten živák České televize před věznicí je normální hyenistická úchylnost. Očekávám, že tam štáb vydrží do rána, aby se vězeňské služby nadšeně a se zápalem v sedm ráno zeptal: "A stolice byla?" Sorry, ale tohle je pro mě už novinářsky za čárou, ať se na mě nikdo nezlobí......

Celý text příspěvku Pavla Drobila na jeho facebookovém profilu:

Jani, to není za čárou, to je k pozvracení. A jsem velmi rád a děkuji Ti, že jsi to jako vrcholný představitel ODS veřejně napsala. Pro mě opět důkaz toho, koho má smysl v ods brát a na koho se útrpně usmát. A jak říkáš, tvé vyjádření není nic o vině, ale o elementární lidskosti. Děkuji Ti!


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí

22:35 Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí

Nového primátora i koalici hlásí severočeský Jablonec nad Nisou. Je jím Jiří Čeřovský. Tak úplně nov…