I Maďarsko umí uprchlíkům ukázat lidskou tvář. Expremiér jde příkladem

04.09.2015 8:42 | Zprávy
autor: vef

Bývalý maďarský premiér Ferenc Gyurcsány u sebe nechává přespat uprchlíky. Řekl to německému listu Die Welt, kdy zároveň zkritizoval přístup vlády současného premiéra Viktora Orbána. Informaci přinesl server Novinky.cz.

I Maďarsko umí uprchlíkům ukázat lidskou tvář. Expremiér jde příkladem
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

Expremiér již dříve migrantům pomáhal tak, že jim na nádraží vozil jídlo a vodu. Následně jim začal poskytovat i ubytování. Podle jeho slov nyní k sobě domů zvou s manželkou osm až deset lidí denně. Gyurcsány následně uvedl, že běžencům poskytne večeři a možnost sprchy. Následně se jde spát. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Jak si můžou být všichni rovni?

To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Trump má špatné karty. Když USA padnou v Íránu, zhroutí se jim vše

9:51 Ivan Hoffman: Trump má špatné karty. Když USA padnou v Íránu, zhroutí se jim vše

POHLED IVANA HOFFMANA Když se Trump vysmívá Zelenskému, že má ve válce s Putinem špatné karty a měl …