Igelitka plná peněz. I ta se objevila na včerejší svatbě Babišova Komárka

20. 9. 2014 8:02

Svatbu v „šedém“ včera absolvoval poslanec a bývalý novinář Martin Komárek z hnutí ANO. Své ano řekl někdejší byznysmence a nyní kandidátce do komunálních voleb za ANO na smíchovskou radnici Petře Senci. Reportáž ze šťastné události přinesl server Krajskelisty.cz a uvádí, že svatební řeč si napsal Komárek sám.

Igelitka plná peněz. I ta se objevila na včerejší svatbě Babišova Komárka
Foto: Anna Vančová
Popisek: Martin Komárek se oženil s Petrou Senci

Za krásného slunného dne se v pražském zámečku Kinských konala svatba dvou členů hnutí ANO, Martina Komárka a Petry Senci. Na svatbě nechyběly ani poslancovi děti. Ten se totiž neženil poprvé, z předchozích svazků má celkem pět ratolestí.

Nevěsta i děti novomanžele byly oděny do svátečního oblečení šedavých odstínů a podle fotografií, které zveřejnily Krajskélisty.cz jim to velice slušelo a oplývaly štěstím.

Šaty si Petra Senci navrhla sama, doplňky prý zvolila s ohledem na své divoké mládí od Vivienne Westwood. Měla výrazný náhrdelník a stříbrné punkové střevíčky. Ze stejné látky, výrazně šedé s plastickým vzorem malých kytiček, měl ženich Martin Komárek kravatu. Netradiční barvu svatebních šatů Senci prý okomentovala takto: „Nejsem blázen, abych se v padesáti vdávala v bílém!“

Manželé se znají už z dob studií na gymplu

Server Krajskelisty.cz popisuje řadu netradičních darů, které na místě novomanželé rozbalili. Mezi nimi byla i igelitová taška obsahující částku přesahující deset tisíc v hotovosti v malých bankovkách. Tu si prý vysloveně přáli, což napsali i do pozvánky. Posléze se však ukázalo, že nešlo o dar, ale honorář za knihu, kterou Martin Komárek píše.

Novomanžele na pražském Smíchově oddával místostarosta Prahy 5 Petr Lachnit, který také kandiduje za ANO. Právě jemu dal poslanec, novinář a spisovatel vlastnoručně napsanou svatební řeč. Z té je mimo jiné jasné, že se novomanželé znají od studentských let, kdy spolu studovali na gymnáziu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stolu

16:40 Velké dusno kolem Petra Pavla: Novinář vypustil na veřejnost, co prý dělal za komunistů. A generál bouchl do stolu

Server Echo24.cz si posvítil na komunistickou minulost generála Petra Pavla. Ukazuje se prý, že Pave…