Ilona Csáková bude litovat. Psala o covidu a vymstilo se jí to

12.10.2020 14:17

Nechci se nechat testovat, je to plán Billa Gatese a WHO. Tak se v kostce vyjádřila zpěvačka Ilona Csáková k plánu ministra zdravotnictví Prymuly otestovat celou populaci. „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí,“ prohlásila. Na internetu už začala chytat rány. A objevila se srovnání s Bárou Basikovou a Jankem Ledeckým.

Ilona Csáková bude litovat. Psala o covidu a vymstilo se jí to
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zpěvačka Ilona Csáková
reklama

K epidemii koronaviru se co chvíli vyjadřují umělci. Ať už na podporu vládních opatření nebo s jejich kritikou či rovnou odmítnutím. K odmítačům se včera přidala i zpěvačka Ilona Csáková. Vyjádřila svůj odpor k plošnému testování české populace. Tento záměr oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula. „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře B. Gatese a WHO a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!“ apelovala umělkyně na facebooku.

 Dodejme, že Csáková není první, kdo přichází, řekněme, s radikálními názory. Už před ní se o covid dožadovala další zpěvačka Bára Basiková a s videem o covidu přišel i zpěvák Janek Ledecký.

„Největší dezinfo bomby jede na svém facebooku zpěvačka Ilona Csáková,“ hodnotil počínání zpěvačky šéf Info.cz Michal Půr.

Na výše zmíněné umělce si vzpomněl i politolog Miloš Gregor. „To mají ty devadesátkový celebrity se zašlou slávou nějaký pořadník na debilní kecy, do kterého se zapisují?“ zeptal se s odkazem na Basikovou, Ledeckého a Csákovou.

Kromě Gregora se této trojici vysmíval i marketér Michael Skřivan, který prohlásil, že by společně s šéfem stomatologické komory Romanem Šmuclerem mohli založit stínovou vládu.

„Paní Csáková se rozhodla mnoha slovy sdělit, že se jí hlavou nehoní vůbec nic...“ komentoval zpěvaččina slova cestovatel Daniel Přibáň.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…