Imigrant z Nigérie zmlátil policistu, odsoudili ho. Ale hned poté ho propustili. Tohle skončí, slibuje lídr chystané vlády

25.05.2018 15:15 | Zprávy
autor: mp

Blogerka Monika Pilloni přinesla českým čtenářům další příběh z Itálie. Hlavní roli v něm hraje policista, nigerijský žadatel o azyl v EU a nově se formující italská vláda.

Imigrant z Nigérie zmlátil policistu, odsoudili ho. Ale hned poté ho propustili. Tohle skončí, slibuje lídr chystané vlády
Foto: Archiv
Popisek: Italská vlajka

Dvacetiletý Nigerijec na poště v italském Frosinone explodoval vzteky podobně jako kdysi známá sopka Vesuv. Explodoval ve středu ráno, protože ho zlobil bankomat. Svůj hněv si vylil na policistovi, kterého povalil na zem a zmlátil ho. Za to byl souzen a také odsouzen na dva roky odnětí svobody. Až potud příběh pokračuje tak, jak by asi všichni čekali.

Jenže Nigerijec byl posléze propuštěn. Jako žadatel o azyl prý zatím nemůže být ani vyhoštěn. Předseda Ligy, dříve Ligy Severu Matteo Salvini na tento případ upozornil na sociální síti Facebook. Okamžitě také Italům sdělil, že se formuje nová vláda a až vznikne, v zemi se začne hrát podle zcela jiných not.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

19:48 Bankovní špehování sílí. Dokaž, že jsi čistý, jinak... Jen v EU

„EU dělá z bank vyzvědače a dohlížeče nad občany,“ posteskl si Jaromír Wasserbauer, náměstek za Moto…