Iráčan Alí znásilnil a zavraždil 14letou Němku. Psychiatrička řekla, že by to udělal znovu. A to není vše. Nyní padl rozsudek

10.07.2019 18:35

Německý soudce Jürgen Bonk odsoudil dvaadvacetiletého občana Iráku Aliho Bashara, neúspěšného žadatele o azyl, k trestu doživotního odnětí svobody. Za co? Podle informací deníku Bild za to, že znásilnil a poté zabil čtrnáctiletou Susannu.

Iráčan Alí znásilnil a zavraždil 14letou Němku. Psychiatrička řekla, že by to udělal znovu. A to není vše. Nyní padl rozsudek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německá vlajka

Dvaadvacetiletý Ali Bashar už se nikdy, pravděpodobně, nikdy nenadechne vzduchu na svobodě. Až do smrti se bude na modrou oblohu dívat jen přes mříže své cely, případně z vězeňského dvorku. Za mříže ho dostalo přiznání, že 23. května 2018 zabil čtrnáctiletou dívku Susannu. Popíral však, že by ji přec tím znásilnil. Soud však dospěl k názoru, že je občan Iráku mimořádně nebezpečnou osobou, který dívku opravdu znásilnil a svůj hrůzný čin spáchal jen proto, že dívku prostě chtěl.

Přísný trest dostal Bashar i za to, že podle soudu nad svým činem neprojevil žádnou lítost.

Susanina matka Diana Feldmannová přísný rozsudek ocenila. Soudce Jürgen Bonk si podle ní zaslouží uznání za to, že sáhl právě k doživotnímu trestu, i když ji to dceru už nevrátí. K soudu matka chodila takřka každý den.

Anketa

Má se ZRUŠIT přímá volba prezidenta, jak navrhuje předseda ODS Petr Fiala?

5%
95%
hlasovalo: 21123 lidí

Psychiatrička Hildegard Müller o Iráčanově vině nepochybuje. Je dokonce toho názoru, že existuje velké riziko, že se podobného činu dopustí znovu, pokud se ještě někdy ocitne na svobodě. „Lze očekávat, že spáchá další sexuální trestné činy. Obětí by se mohla stát každá dívka, která se Basharovi zalíbí,“ varovala odbornice.

Server německého deníku ještě dodal že Ali Bahar bude souzen ještě v jednom případě. Spolu se svým známým Mansoorem Q – asi čtrnáctiletým – měl Bashar znásilnit jedenáctiletou dívku. Soudní líčení proběhne za zavřenými dveřmi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Že prý máme poslouchat EU!“ Babiš shrnul brutální týden. A šokoval na téma Milionu chvilek

19:02 „Že prý máme poslouchat EU!“ Babiš shrnul brutální týden. A šokoval na téma Milionu chvilek

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš sepsal další „Čau lidi“. Zdůraznil, že v Česku existují lidé, kteří Babiš…