Islám sem nepatří, sdělil Okamura rázně. Text doprovodil velmi sadistickou fotografií

01.01.2015 13:12

Myslím, že drtivé většině lidí v České republice všeobecně nevadí náboženství, víra či nějaká etnická či jiná menšina, míní Okamura v textu, který se jako lavina šíří prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Islám sem nepatří, sdělil Okamura rázně. Text doprovodil velmi sadistickou fotografií
Foto: Facebook Úsvit Plzeňský kraj
Popisek: Okamura na mítinku v Plzni

Jak předseda hnutí Úsvit míní:  „Je nám šumafuk, v co věří náš soused, jakou má barvu pleti nebo sexuální sklony, do okamžiku, kdy tím nějak začne obtěžovat okolí. Islám nikomu nevadil do momentu, kdy radikální muslimové začali ohrožovat západní civilizaci, do momentu, kdy i u nás začínají žádat výjimky z pravidel platných pro všechny, kdy na jedné straně žádají toleranci a na straně druhé hlásají nenávist a zničení západní demokracie. A zásadním problémem dneška je, že islám už není jen náboženství, ale ideologie - politická a válečná."

V rozsáhlejším zamyšlení jeden z dříve nejoblíbenějších politiků v zemi tvrdí, že by bylo primitivní vyčítat českým muslimům zločiny souvěrců, kterých se dopouští po celé planetě ve jménu jejich společné víry, islámu. To, co je pro Okamuru zdrcující, je fakt, že muslimové po celém světě se, až na malé výjimky, nedistancují od zločinců, co vraždí, mučí či ničí ve jménu islámu.

„Muslimové mnohokrát po celé Evropě demonstrovali, vypalovali či vraždili na protest proti nám - proti naší kultuře. Nezaznamenal jsem ani jeden veřejný protest muslimů proti barbarským zločinům muslimských teroristů," uvádí dále a připomíná, že zabíjení nevěřících, náhodných obětí není podle islámu zločin, ale naopak prospěšný džihád.

„Policie nedávno v pražských mešitách zasahovala kvůli šíření knihy vydané Ústředím muslimských obcí, v níž se hlásá nenávist vůči nevěřícím a povinnost muslimů svrhnout naše vlády. Šéf české muslimské obce si ovšem za vydáním této knihy stojí," dodává Okamura. Jeho příspěvek sklidil tisíce souhlasných reakcí a sdílení.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

7:44 Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

Do pořadu Xaver Live po dlouhém lákání a vnadění přišel premiér Andrej Babiš. Premiér se v interview…