Ištvan řídí puč proti pravici! Poslanec Rádl z ODS je šokován Zemanovým projevem

07.08.2013 14:44 | Zprávy
autor: lze

Poslanec ODS Aleš Rádl je ze středečního projevu prezidenta Miloše Zemana v Poslanecké sněmovně šokován. Prezidentova slova podle něho jednoznačně dokazují, že svržení vlády Petra Nečase bylo pučem. A prezident Zeman v něm prý hraje svou úlohu. Řekl to ParlamentnímListům.cz.

Ištvan řídí puč proti pravici! Poslanec Rádl z ODS je šokován Zemanovým projevem
Foto: aradl.cz
Popisek: Exposlanec Aleš Rádl

„Mě projev především naprosto šokoval. Jestli jsme až doposud mohli spekulovat o tom, že tady nedávno proběhl regulérní pokus o puč, který byl řízen nějakou justiční mafií, tak po tom, co tady řekl prezident, se tato spekulace mění v jistotu,“ rozčiluje se poslanec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odkud se vzala? Pochybnosti kolem Wollnerovy nahrávky

21:04 Odkud se vzala? Pochybnosti kolem Wollnerovy nahrávky

Tomáš Jirsa a Michal Půr v podcastu Insider rozebrali napětí kolem Hormuzského průlivu, kritizovali …