Ivan Langer měl narozeniny. Neuvěříte, kdo všechno dorazil

13.01.2017 7:21 | Zprávy
autor: mp

Exministr vnitra za ODS Ivan Langer oslavil padesáté narozeniny. Oslava proběhla v Pevnosti Jungmannka a Langer přivítal mnoho známých tváří. Dorazili poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý i čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Ivan Langer měl narozeniny. Neuvěříte, kdo všechno dorazil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Langer

Ivan Langer stojí už několik let mimo politiku. Přesto mu přišli popřát i lidé, kteří se v politice či kolem politiky neustále pohybují. „Asi největší pozornost poutali tři hosté – čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny Zdeněk Kabátek a klíčový poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý,“ píše páteční MF Dnes.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Landsmanšaft má nacistické kořeny, upozorňuje SPD. Na Okamuru dorazily v Brně stovky lidí

18:50 Landsmanšaft má nacistické kořeny, upozorňuje SPD. Na Okamuru dorazily v Brně stovky lidí

Hnutí SPD pořádá v úterý od 17 hodin protestní shromáždění proti sjezdu Sudetoněmeckého landsmannsch…