Ivan Vyskočil soptí: Ticho... A najednou ČT oznámí udílení cen Českého lva. Vzpomínáte na ten řev kolem státních vyznamenání? Zase dvojí metr!

14.03.2021 7:35 | Zprávy
autor: David Hora

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Slavná EU, která to všechno zařídí a ve výsledku zařídí velké hovno, vakcínu pro nás nemá,“ říká rázně herec Ivan Vyskočil a vysvětluje, co si myslí o postoji prezidenta Zemana ohledně ruské vakcíny. Rozebral i smršť, která se na prezidenta snesla. „Topol, Jirka ´stahovač králíků´, Tchajwanec…“ vyjmenovává a zmiňuje i Kalouska. Nevynechal ani České lvy a připomněl řev kolem loňských státních vyznamenání. Prozradil také, co ho v souvislosti s policejními hlídkami šokovalo.

Ivan Vyskočil soptí: Ticho... A najednou ČT oznámí udílení cen Českého lva. Vzpomínáte na ten řev kolem státních vyznamenání? Zase dvojí metr!
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Ivan Vyskočil

„Tentokrát budu opravdu stručný. Pořád jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát, jenomže to by se náš život změnil v permanentní zlost a pláč, a to přece nemá cenu,“ říká na úvod dnešního Nedělního rána Ivan Vyskočil a hned načíná první téma, které ho v posledních dnech zaujalo. A sice, prezident Miloš Zeman a ruská vakcína Sputnik V.

Budou čekat a případně umírat, než se silnější státy EU nažerou

„Pan prezident opět řekl, co si myslí, a to si v této republice nesmí dovolit. Tedy pokud nepodlézá pražské kavárně a pravdě a lásce. A tak se do něho pustili. Proč?“ pokládá herec řečnickou otázku a hned vysvětluje. „Jediná záchrana proti té pitomé nemoci je vakcína. Slavná EU, která to všechno zařídí a ve výsledku zařídí velké hovno, pro nás vakcínu nemá. A už vůbec ne v dostatečném množství. Kdysi jsem o ruské vakcíně psal, proč je kolem ní takové podezřelé ticho. Nyní se se zprávami o vakcíně Sputnik roztrhl pytel. Řada států ji kupuje nebo zavádí licenční výrobu,“ pokyvuje herec.

„Jestli se pan prezident zasazuje o její užití u nás, není to dle mého nadbíhání Kremlu, ale starost o české lidi, kteří jen proto, aby západní firmy neutrpěly menší kšeft, budou čekat a případně umírat, než se silnější státy EU nažerou a pak teprve, co zbyde, půjde k nám. Proč se tedy máme spoléhat na neschopnou EU? Lepší by přece bylo pomoci si sami. Tak to pan prezident zajisté myslel a nejspíš tím vyjádřil i to, co si myslí většina lidí,“ domnívá se Ivan Vyskočil a pokračuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak to myslíte, že se u nás nekoná skutečná demokracie? Co tedy?

Pravda je, že lidi nevládnou, ale politici, ale zas ty volí lidi. Tak jak jste to myslel? Já si ani nemyslím, že jsou lidé pasivní. Spousta chodí volit, demonstrovat, což je podle mě znak demokracie. V čem s vámi naopak plně souhlasím, že spousta lidí jen přijímá informace, hlavně ty, co má jejich o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milion chvilek nesplnil svůj cíl. Zase

11:54 Milion chvilek nesplnil svůj cíl. Zase

Ze Staroměstského náměstí k budově Českého rozhlasu má dnes vyrazit pochod spolku Milion chvilek pro…