Ivana Gottová píše fanouškům manžela: Vážení a milí...

21. 12. 2019 13:26

Hrob Karla Gotta na pražských Malvazinkách je hotov. Vdova Ivana Gottová prozradila lidem, jak se k místu posledního odpočinku jejího manžela dostanou.

Ivana Gottová píše fanouškům manžela: Vážení a milí...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Gott
reklama

Karel Gott opustil tento svět na počátku října letošního roku. Tisíce lidí jeho odchod oplakaly. O slovo se však přihlásili i kritici Karla Gotta, kteří připomínali např. Mistrův podpis Anticharty v roce 1977 a jeho velké děkování komunistické straně, že dovoluje umělcům v klidu pracovat v časech normalizace.

Především fanouškům Karla Gotta  sdělila, kde přesně se nachází místo posledního odpočinku jejího chotě, kdyby třeba chtěli přijít zapálit svíčku, položit kytičku, nebo jen tiše zavzpomínat na Mistrovy písně.

„Vážení a milí příznivci mého manžela, jak jsem slíbila, touto cestou vám mohu oznámit, že místo posledního odpočinku našeho milovaného Karla je dokončeno. Níže si můžete stáhnout mapku, která vás na hřbitově Malvazinky dovede nejkratší cestou k jeho hrobu. Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy. Děkuji za všechny e-maily, zprávy, dopisy, kondolenční knihy, andílky i dárky. Velmi si vašich laskavých slov vážím, jsou pohlazením pro naše bolavá srdce,“ napsala Ivana Gottová.

Nakonec všem popřála hezké Vánoce.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Gott byl hladové prase, Hřibe? udeřil Hrad. 28. říjen se ruší. A je zle

11:50 Karel Gott byl hladové prase, Hřibe? udeřil Hrad. 28. říjen se ruší. A je zle

Ceremoniál udílení státních vyznamenání se neuskuteční ani v omezeném formátu. Prezident rozhodl, že…