Jakub Janda se moc těší na Staroměstské náměstí. A prozradil, jak je to s "penízky od pana Sorose"

28.10.2016 14:43

Dnešní protizemanovské demonstrace na pražském Staroměstském náměstí se zúčastní také Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. Janda o tom informoval na svém facebookovém profilu. Otřel se přitom o novináře Erika Besta.

Jakub Janda se moc těší na Staroměstské náměstí. A prozradil, jak je to s "penízky od pana Sorose"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty
reklama

Janda nejprve připomněl, že Kreml dělá jednoduchou věc: „Jakoukoliv nesouhlasnou demonstraci vykresluje jako komplot připravený a doslova řízený ze zahraničí, že CIA svrhává jeho režim. Snaží se tak vytvořit dojem, že ti demonstrující nejsou normální naštvaní a znechucení lidé, ale ovládané loutky někoho zvenku,“ napsal.

V této souvislosti vyzval: „Večer se dívejme, kdo bude přesně podle tohoto kremelského receptu postupovat. Začal tak už Hrad se svým spoluhráčem Erikem Bestem, samozřejmě jde o akci George Sorose. Dneska se na Staromák těším,“ napsal. Evidentně tak narážel na novináře Erika Besta, který včera na svém facebookovém profilu ohledně chystané demonstrace na Staroměstském náměstí napsal: „Snad dorazí zítra na Staromák i George Soros. Anebo aspoň jeho penízky.“

Akce na Staroměstském náměstí se zúčastní mimo jiných i ti politici, kteří byli pozváni na dnešní slavnostní předávání státních vyznamenání na Pražský hrad, ale kvůli nesouhlasu s tím, jak prezident Miloš Zeman postupoval v kauze údajně zrušeného vyznamenání Jiřího Bradyho, se odmítli předávání vyznamenání zúčastnit. Jde o poslance z ODS, TOP 09 a KDU-ČSL.

Akce na Staroměstském náměstí se má zúčastnit i Jiří Brady, kterému zde bude předáno další ocenění.

Celé znění příspěvku Jakuba Jandy na jeho facebookovém profilu:

Kreml dělá jednoduchou věc - jakoukoliv nesouhlasnou demostraci vykresluje jako komplot připravený a doslova řízený ze zahraničí, že CIA svrhává jeho režim.Snaží se tak vytvořit dojem, že ti demonstrující nejsou normální naštvaní a znechucení lidé, ale ovládané loutky někoho zvenku.Večer se dívejme, kdo bude přesně podle tohoto kremelského receptu postupovat. Začal tak už Hrad se svým spoluhráčem Erikem Bestem, samozřejmě jde o akci George Sorose.Dneska se na Staromák těším.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„A který pořad ČT se věnuje dezinformacím?! Zprávy!“ Rozhovor publicisty a mluvčího „elfů“ se totálně vyhrotil

17:58 „A který pořad ČT se věnuje dezinformacím?! Zprávy!“ Rozhovor publicisty a mluvčího „elfů“ se totálně vyhrotil

V debatním klubu se střetli mluvčí tzv. českých elfů Bohumil Kartous a publicista Pavel Letko. Ten k…