Jana Černochová si udělala srandu z ženy ministra Stropnického, kterou dobře znáte

03.03.2015 11:36

Jana Černochová z ODS vzhledem ke své orientaci na problematiku bezpečnosti často útočí na ministra obrany Martina Stropnického, tentokrát jej ale politovala. Důvodem bylo interview jeho manželky, herečky Veroniky Žilkové, pro bulvární web. Černochová si prý doposud myslela, že blonďatá herečka ve svých rolích slabomyslnost jenom hrála, ale asi to prý bude jinak.

Jana Černochová si udělala srandu z ženy ministra Stropnického, kterou dobře znáte
Foto: Archiv J. Černochové
Popisek: Jana Černochová
reklama

Anketa

Podporujete myšlenku stavby sochy Václava Havla v Praze?

48%
52%
hlasovalo: 5159 lidí

O ministru obrany Martinu Stropnickém je všeobecně známo, že je původní profesí herec. Stejně jako to, že jeho manželkou je Veronika Žilková, rovněž populární herečka. A i když i ona zadělala v ANO na slušnou kariéru, byť pouze na komunální úrovni, stále se věnuje i hraní.

V rozhovoru pro bulvární web Super.cz se rozpovídala o svém manželovi, což jinak před novináři dělá jen velmi nerada.

„Musím na svého manžela prozradit, že je obrovský fanoušek aut. On totiž po velké večerní únavě rád poslouchá zvuky motorů, přičemž relaxuje a odpočívá,“ rozpovídala se Žilková. Na šéfa všech českých vojáků pak bezelstně prozradila, že kdysi chtěl být taxikářem.

Ohledně aut však přidala ještě jeden výrok, který by pana ministra měl podle bulváru možná do budoucna varovat. „Když jsem se rozvedla, k žádnému manželovi jsem se už nevrátila, zatímco když jsem opustila svého jaguára, tak jsem se k němu nakonec vrátila vždy,“ vykládala herečka se smíchem a rozvernou úvahu vyšperkovala pointou, že má vlastně auta raději než muže.

Rozhovor s ministerskou manželkou zaujal poslankyni ODS Janu Černochovou. Tato členka sněmovního výboru pro obranu má na Stropnického spadeno dlouhodobě, ovšem v tomto případě ministra politovala.

„Že má ministr obrany doma vlastní gripen se všeobecně ví,“ napsala na svůj Facebook. Handicapy manželky pana ministra podle ní ale zjevně jsou i někde jinde, než v roli „stíhačky“. „Řada z nás si naivně myslela, že slabomyslnost v Tele tele byla jenom dobře zahraná role paní Veroniky. Ne, ne,“ poznamenala ke slavné roli Žilkové coby „blbé blondýny“ v televizní estrádě.

Z Facebooku Jany Černochové:

Že má ministr obrany doma vlastní gripen se všeobecně ví, ale řada z nás si naivně myslela, že slabomyslnost v Tele tele byla jenom dobře zahraná role paní Veroniky. Ne, ne. (následoval odkaz na článek)


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroužková jen koukala, jak vytočila Hamáčka: Ta debata mně připomíná 50. léta, protestoval

21:40 Kroužková jen koukala, jak vytočila Hamáčka: Ta debata mně připomíná 50. léta, protestoval

Pondělní den přinesl konec ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Resort dočasně povede ministr …