Janoušek je prý v Chorvatsku. Advokáta dotazy na jeho pobyt rozčílily

01.05.2014 14:23

Včera poslal městský soud lobbistu Romana Janouška na tři roky do vězení. Janoušek u soudního stání nebyl, zastupoval ho jeho advokát. Televize Nova dnes přinesla informaci, podle které se lobbista nachází v Chorvatsku. Advokát o místě pobytu mlčí.

Janoušek je prý v Chorvatsku. Advokáta dotazy na jeho pobyt rozčílily
Foto: Hans Štembera
Popisek: Městský soud rozhodl o vině Romana Janouška. Má si odsedět tři roky a na pět let má zákaz řízení. Verdikt není pravomocný, vyslechnout si ho v soudní síni Janoušek nebyl

Pražský městský soud včera odsoudil Romana Janouška ke třem letům vězení a pětiletému zákazu řízení za to, že před dvěma lety srazil autem ženu a ujel. Sám lobbista u vynášení rozsudku nebyl a spekulovalo se, kde by mohl být. Advokát Vít Široký, který Janouška u soudu zastupoval, odmítal na dotazy o místě pobytu svého klienta odpovědět a neskrýval nad nimi svoje rozhoření. "Je mi to jedno a nezajímá mě to. Proč se na to pořád ptáte?"  

Televizi Nova se údajně povedlo skrývajícího se lobbistu vypátrat. Podle jejich informací odjel do Chorvatska, kde má v Zadaru své slavné letní sídlo.

Rozsudek pražského městského soudu považuje Janoušek za nespravedlivý a prostřednictvím advokáta se proti němu už odvolal. Podle Širokého se Janoušek "cítí být nevinný". Případem se bude dále zabývat nadřízený Vrchní soud v Praze.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miloš Zeman na sjezdu ČSSD nemilosrdně zúčtoval s těmi, kteří šli proti němu ve volbách. Doporučil zahájit jednání s ANO. A všem připomněl zradu, kterou ve straně zažil

11:30 Miloš Zeman na sjezdu ČSSD nemilosrdně zúčtoval s těmi, kteří šli proti němu ve volbách. Doporučil zahájit jednání s ANO. A všem připomněl zradu, kterou ve straně zažil

Hostem 40. sjezdu ČSSD byl prezident Miloš Zeman. Rozhodl se zúčtovat za prezidentskou volbu i zhodn…