Jaroslav Tvrdík se zlobí. Jde o padlé vojáky v Afghánistánu

07.08.2018 16:26

Jaroslava Tvrdíka zvedlo ze židle rozhodnutí Evropské fotbalové asociace (UEFA). Předseda představenstva SK Slavia Praha prozradil, že se fotbalový klub obrátil na asociaci s prosbou, aby byla při zápase uctěna památka tří českých vojáků padlých v Afghánistánu. UEFA žádost nevyslyšela.

Jaroslav Tvrdík se zlobí. Jde o padlé vojáky v Afghánistánu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý volební manažer ČSSD Jaroslav Tvrdík
reklama

Mnoho lidí v České republice stále myslí na padlé vojáky, kteří zemřeli v neděli brzy ráno našeho času v Afghánistánu. Padli za oběť podlému teroristickému útoku sotva osmnáctiletého Afghánce. K útoku se přihlásilo hnutí Tálibán. Těla tří hrdinů dorazí ve středu domů. Přijde se jim poklonit prezident Miloš Zeman.

Zdá se však, že fotbalová UEFA památku tří českých padlých hrdinů uctít nechce. Alespoň podle toho, co píše na sociální síti Twitter Jaroslav Tvrdík.

„UEFA nevyhověla žádosti SK Slavia uctít památku tří padlých vojáků na dnešním zápase. Jsou to hrdinové pro naši zemi a vážíme si toho. SK Slavia Praha dlouhodobě připravuje ve spolupráci s nadačním fondem REGI BASE 11. 11. 2018 velkou oslavu Dne válečných veteránů,“ napsal Tvrdík.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

16:46 Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

Mikuláš Minář představil své nové politické hnutí. Rozhodně nehodlá být pětiprocentní stranou. „Hled…