Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Jiří Dienstbier se dlouhodobě stavěl proti legálním držitelům zbraní a proti návrhu v Ústavě zakotvit právo českých občanů užít zbraň k obraně života. LIGA LIBE, která právě za právo na zbraň či sebeobranný prostředek bojuje, může slavit. Již před volbami vyzývala na svém facebooku voliče z Kladenska: „Zbavte nás ho!“ A to se jim povedlo. Nyní, po prvním kole senátních voleb, je již jasné, že Jiří Dienstbier po dlouhé době Senát opustí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?
TÝDEN V MÉDIÍCH Neúspěšní politikové umějí vyvolávat televizní krize. Ačkoliv se zaštiťují bojem o s…