Je mi z vás nanic. Ostrý pozdrav Pražskému duhovému týdnu od jednoho z těch, za které prý mluví

13.08.2017 19:40

Bloger Adam Mikulášek, jenž je od narození nevidomý, se vyjádřil na svém blogu k uplynulému týdnu festivalu LGBT komunity Prague Pride. „Jsem bisexuál a odmítám LGBT aktivismus,“ zmínil jasně Mikulášek.

Je mi z vás nanic. Ostrý pozdrav Pražskému duhovému týdnu od jednoho z těch, za které prý mluví
Foto: Vít Hassan
Popisek: Duhový průvod Prahou v rámci festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů

Mikulášek také zdůvodnil, proč má tento názor. „Pochopil jsem, že homoaktivistům nejde o tolerantní soužití, ale o vynucení si práv, jež ohrožují institut rodiny a mravní vývoj dětí. A já odmítám ve jménu jiné orientace ubližovat dětem a podporovat úpadek společnosti!“ rozlítil se Mikulášek.

On sám podle svých slov žije v heterosexuálním vztahu. „Ovšem i kdybych žil s gayem, plně by mi postačovalo registrované partnerství bez adopcí, jsem si totiž vědom toho, že práva dítěte mají přednost před právem na dítě. Navíc, já sám jsem moc rád, že znám své biologické rodiče a že jsem nebyl vychováván třeba dvěma ‚tatínky‘, bez skutečné mateřské lásky!“ řekl jasně Mikulášek. 

Dříve podle svých slov nevnímal výchovu dětí homosexuálními páry jako problém, jenže když přišla, jak říká, migrační krize a s ní spojená sluníčková ofenzíva proti všemu tradičnímu, otevřelo mu to oči.

Ve svých slovech pak narazil například na nebezpečí, že jestliže se zpochybní, že rodina rovná se otec, matka a dítě, proč by podobní neomarxističtí aktivisté, kteří horují za stejnopohlavní ‚rodiny‘, časem nemohli zpochybnit i to, že manželství tvoří ‚jen‘ dva lidé. 

To by pak mohlo podle jeho slov vést k tomu, že lidé ztratí pevné hodnotové ukotvení, jež je sjednocovalo. „Takže vznikne odcizená, atomizovaná, zbabělá a zpohodlnělá společnost, jejímž jediným ‚bohem‘ zůstane touha po uspokojení svých požitků. A na této sebevraždě západní moderní civilizace se striktně a nekompromisně odmítám podílet, orientace neorientace!“ uzavřel.

Původní text ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

22:22 Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

Evropská komise dnes představila plán zvaný REPowerEU, který je reakcí na těžkosti a narušení globál…