Je mi z vás nanic. Ostrý pozdrav Pražskému duhovému týdnu od jednoho z těch, za které prý mluví

13.08.2017 19:40

Bloger Adam Mikulášek, jenž je od narození nevidomý, se vyjádřil na svém blogu k uplynulému týdnu festivalu LGBT komunity Prague Pride. „Jsem bisexuál a odmítám LGBT aktivismus,“ zmínil jasně Mikulášek.

Je mi z vás nanic. Ostrý pozdrav Pražskému duhovému týdnu od jednoho z těch, za které prý mluví
Foto: Vít Hassan
Popisek: Duhový průvod Prahou v rámci festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů
reklama

Mikulášek také zdůvodnil, proč má tento názor. „Pochopil jsem, že homoaktivistům nejde o tolerantní soužití, ale o vynucení si práv, jež ohrožují institut rodiny a mravní vývoj dětí. A já odmítám ve jménu jiné orientace ubližovat dětem a podporovat úpadek společnosti!“ rozlítil se Mikulášek.

On sám podle svých slov žije v heterosexuálním vztahu. „Ovšem i kdybych žil s gayem, plně by mi postačovalo registrované partnerství bez adopcí, jsem si totiž vědom toho, že práva dítěte mají přednost před právem na dítě. Navíc, já sám jsem moc rád, že znám své biologické rodiče a že jsem nebyl vychováván třeba dvěma ‚tatínky‘, bez skutečné mateřské lásky!“ řekl jasně Mikulášek. 

Dříve podle svých slov nevnímal výchovu dětí homosexuálními páry jako problém, jenže když přišla, jak říká, migrační krize a s ní spojená sluníčková ofenzíva proti všemu tradičnímu, otevřelo mu to oči.

Ve svých slovech pak narazil například na nebezpečí, že jestliže se zpochybní, že rodina rovná se otec, matka a dítě, proč by podobní neomarxističtí aktivisté, kteří horují za stejnopohlavní ‚rodiny‘, časem nemohli zpochybnit i to, že manželství tvoří ‚jen‘ dva lidé. 

To by pak mohlo podle jeho slov vést k tomu, že lidé ztratí pevné hodnotové ukotvení, jež je sjednocovalo. „Takže vznikne odcizená, atomizovaná, zbabělá a zpohodlnělá společnost, jejímž jediným ‚bohem‘ zůstane touha po uspokojení svých požitků. A na této sebevraždě západní moderní civilizace se striktně a nekompromisně odmítám podílet, orientace neorientace!“ uzavřel.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Profesor Flegr se s tím opět nepáral: S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem

9:21 VIDEO Profesor Flegr se s tím opět nepáral: S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem

Podle evolučního biologa a parazitologa Jaroslava Flegra bude o rozvolňování opatření a o případném …