Je nejvyšší čas vrátit hrdost těm, kteří budují hodnoty, burcoval místopředseda Soukromníků na konferenci Trikolóry

27.03.2021 18:00

Jedním z hostů sobotní ideové konference hnutí Trikolóra byl místopředseda Soukromníků Michal Dvouletý. Ve svém projevu burcoval především nejen k návrtu k podpoře živnostníků a podnikatelů, ale také k návratu důvěry státu vůči lidem i firmám.

Je nejvyšší čas vrátit hrdost těm, kteří budují hodnoty, burcoval místopředseda Soukromníků na konferenci Trikolóry
Foto: archiv Michala Dvouletého
Popisek: Michal Dvouletý
reklama

Podle místopředsedy Soukromníků je dobře, že došlo k propojení pravicových sil. „Vyslali jsme jasný vzkaz, že jsme připraveni nejen před volbami, ale hlavně po volbách táhnout za jeden provaz. Nabízíme jasnou alternativu vůči současné neschopné vládě i novodobé eurohujerské levici. Přestože to nebude lehké, věřím v náš společný úspěch. Myšlenky, které hájíme, nejsou možná předmětem mainstreamového potlesku, ale jsou hluboko zakořeněny v každém z nás, v naší národní identitě, ve vztahu k vlasti a domovině, v dědictví otců, ale také v úctě ke svobodě a ochraně soukromí a majetku,“ uvedl Michal Dvouletý, zastupitel Zlínského kraje a města Uherské Hradiště.

Dvouletý zároveň připomněl to, že Strana soukromníků České republiky navazuje na své politické předchůdce z dob První republiky. „Vždy jsme byli a budeme sebevědomou politickou sebeobranou živnostníků a podnikatelů, jejich rodin a zaměstnanců. Je totiž nejvyšší čas, abychom vrátili hrdost těm, kteří budují hodnoty, vytváří pracovní místa, svými schopnostmi a dovednostmi vydělávají peníze, platí daně a v konečném důsledku tedy živí i státní aparát,“ je přesvědčený Michal Dvouletý, podle kterého se především živnostníci a malí podnikatelé stali obětí zhoubné snahy státu vše regulovat, řídit, omezovat a zdaňovat.

Anketa

Je vám líto, že Klaus ml. odešel z politiky?

53%
22%
hlasovalo: 11628 lidí
„Stát si přestal vážit těch, na nichž stojí zdravé základy české ekonomiky. Nejdříve je chtěl zbavit svobody, zahnat do kouta, možná rovnou otrávit přebujelou byrokracií, „zaklekáváním“ či zbytečnou honbou za Fata Morgánou jménem dotace. Živnostník se stal lovnou zvěří a třídním nepřítelem zároveň,“ kritizoval současné poměry Michal Dvouletý, podle kterého bylo posledním hřebíčkem do rakve zavedení diskriminačního lockdownu, pod rouškou boje s pandemií opět dolehl hlavně na živnostníky, služby a maloobchod.

„Živnostníci a podnikatelé toho potřebují od státu velmi málo. Stačí jim stabilní prostředí a co nejméně státních zásahů. Proto je našim společným úkolem, abychom tento prostor vytvořili a dali podnikatelům možnost narovnat svá pokřivená záda. Jsme připraveni spustit antibyrokratickou revoluci, zrušit zbytečné zákony, propustit byrokraty a hlavně vrátit lidem a firmám důvěru. Zastavíme snahy státu všechny šmírovat, pronásledovat a svlékat do naha jen proto, že neumí čapnout a přísně trestat několik málo těch, kteří budou pravidla prostě porušovat kdykoliv,“ zdůraznil Dvouletý.

„Chceme se vrátit ke skutečným hodnotám. Chceme hájit ty, kteří pracují, vymýšlí a tvoří. Chceme lidem vrátit odvahu chránit svoji vlastní svobodu i soukromý majetek, nestydět se za svůj názor a nebát se jít třeba i proti proudu. Jsem přesvědčený o tom, že Trikolóra, Svobodní a Soukromníci tuto odvahu mít budou. Nebudeme stát v koutě, budeme hájit to, čemu věříme. Jsme alternativou a budu rád, když se k nám přidáte,“ vyzval místopředseda Soukromníků Michal Dvouletý.

Ing. Michal Dvouletý, MBA

  • Soukromníci
  • zastupitel Zlínského kraje a města Uherské Hradiště
  • krajský zastupitel

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

21:31 Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

„Tomu nebohému generálu Pavlovi nikdo ještě neřekl, že on prezidentem nebude,“ lituje komentátorka K…