Je nejvyšší čas vrátit hrdost těm, kteří budují hodnoty, burcoval místopředseda Soukromníků na konferenci Trikolóry

27.03.2021 18:00 | Zprávy

Jedním z hostů sobotní ideové konference hnutí Trikolóra byl místopředseda Soukromníků Michal Dvouletý. Ve svém projevu burcoval především nejen k návrtu k podpoře živnostníků a podnikatelů, ale také k návratu důvěry státu vůči lidem i firmám.

Je nejvyšší čas vrátit hrdost těm, kteří budují hodnoty, burcoval místopředseda Soukromníků na konferenci Trikolóry
Foto: archiv Michala Dvouletého
Popisek: Michal Dvouletý

Podle místopředsedy Soukromníků je dobře, že došlo k propojení pravicových sil. „Vyslali jsme jasný vzkaz, že jsme připraveni nejen před volbami, ale hlavně po volbách táhnout za jeden provaz. Nabízíme jasnou alternativu vůči současné neschopné vládě i novodobé eurohujerské levici. Přestože to nebude lehké, věřím v náš společný úspěch. Myšlenky, které hájíme, nejsou možná předmětem mainstreamového potlesku, ale jsou hluboko zakořeněny v každém z nás, v naší národní identitě, ve vztahu k vlasti a domovině, v dědictví otců, ale také v úctě ke svobodě a ochraně soukromí a majetku,“ uvedl Michal Dvouletý, zastupitel Zlínského kraje a města Uherské Hradiště.

Dvouletý zároveň připomněl to, že Strana soukromníků České republiky navazuje na své politické předchůdce z dob První republiky. „Vždy jsme byli a budeme sebevědomou politickou sebeobranou živnostníků a podnikatelů, jejich rodin a zaměstnanců. Je totiž nejvyšší čas, abychom vrátili hrdost těm, kteří budují hodnoty, vytváří pracovní místa, svými schopnostmi a dovednostmi vydělávají peníze, platí daně a v konečném důsledku tedy živí i státní aparát,“ je přesvědčený Michal Dvouletý, podle kterého se především živnostníci a malí podnikatelé stali obětí zhoubné snahy státu vše regulovat, řídit, omezovat a zdaňovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…