Je to konec Davida Ratha v politice a ČSSD, ujišťoval Sobotka v ČT

15. 5. 2012 20:34

AKTUALIZOVÁNO Sedm milionů v krabici od bot. Nějak tak by se podle předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky dal popsat konec Davida Ratha v politice. Podle něj by měl středočeský hejtman rezignovat na veřejné funkce.

Je to konec Davida Ratha v politice a ČSSD, ujišťoval Sobotka v ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka

„Podle mého názoru to znamená konec Davida Ratha v politice a ČSSD,“ uvedl Bohuslav Sobotka v ČT. „Měl by rezignovat i na veřejné funkce a odejít z ČSSD,“ míní. Obvinění jsou totiž podle jeho názoru závažná.

SLEDUJEME Rathovo zadržení

Sobotka však zároveň ujistil, že středočeský hejtman „jedná“. Ráno mu prý řekl, že nechce, aby tato kauza poškodila sociální demokraty.

Trestní řízení je podle státní zástupkyně Lenky Bradáčové oprávněné. „K zahájení trestního stíhání tyto důkazy bohatě postačují,“ prohlásila v Událostech. I ona potvrdila, že obvinění je důvodné a závažné. Zda nakonec bude Rath odsouzen, rozhodne až soud.

Podle ČT bude domovní prohlídka u Davida Ratha v Hostivici probíhat zřejmě až do půlnoci.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…