Na Vysočině má být Zeman do čtvrtka, pak se přesune do Prahy, kde má bezpočet schůzek a jednání. Jak se zdá, nezúčastní se ani středečního zasedání zastupitelstva obce. Zastupitelé i starosta doufali, že mezi ně přijde a oni mu oficiálně pogratulují.
„Pozván byl, ale nevypadá to. Uvidíme, zda se ukáže příště. Chápeme však, že poslední dny a týdny pro něj byly velmi vyčerpávající a má právo na soukromí a odpočinek. My jsme i tak rádi, že zvítězil a že bude novým prezidentem právě on,“ kvitoval vítězství Miloše Zemana, čestného občana Nového Veselí starosta Zdeněk Křivánek.
Ten také pro ParlamentníListy.cz uvedl už před druhou volbou, že si osobně Zemana velmi váží a pokud bude zvolen, bude hrdý na to, že je starostou obce, kde má Miloš Zeman chalupu a kde částečně žije.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Radek Kraus