Ječela, nadávala, mlátila do nábytku. Svědectví o Hillary Clintonové během noci, kdy prohrála. Prý to byla síla

16.11.2016 9:28

Internetový server The American Spectator přináší informace o tom, jak reagovala Hillary Clintonová během volební noci na vyhlašování výsledků. Podle nejmenovaného zdroje reagovala demokratická kandidátka velmi agresivně.

Ječela, nadávala, mlátila do nábytku. Svědectví o Hillary Clintonové během noci, kdy prohrála. Prý to byla síla
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Clintonová

„Již od časných ranních hodin ve středu 9. listopadu se spekulovalo o tom, kde je Clintonová. Když bylo zřejmé, že již nemůže vyhrát, měla podle plánu přednést svůj projev a přijmout porážku. Ale její očekávané vystoupení se neustále odkládalo. Nejprve nebyla připravena, potom měla být připravena o pár minut později. Nakonec její tým sdělil, že volala Donaldu Trumpovi, ale stále ještě není připravena přednést svůj projev před veřejností,“ píše The American Spectator.

Ve dvě hodiny ráno se objevil na pódiu haly, kde byli shromážděni příznivci demokratické kandidátky, šéf kampaně John Podesta a všem sdělil, že mohou jít domu. „Potom promluvil o tom, že mají za sebou všichni dlouhou noc a ještě delší kampaň. A také, že každý hlas se počítá. Ale ve skutečnosti to bylo ještě mnohem horší, protože Podesta něco očividně skrýval. Přítomní voliči Clintonové čekali, že před nimi Hillary vystoupí, ale nedočkali se.“

Celý text v angličtině najdete ZDE.

O několik hodin později se Clintonová skutečně objevila v médiích se svým povolebním prohlášením. Usmívala se a působila klidně a vyrovnaně. Ale zdání může klamat... Americkému serveru se podařilo zjistit, že Clintonová ve skutečnosti nečekanou blamáž v prezidentských volbách přijala mnohem emotivněji, než by se slušelo a patřilo na tak zkušenou a vyzrálou političku, za kterou je považována.

Anketa

Je správné, že skupina 64 poslanců podala návrh trestající hanobení prezidenta republiky?

80%
hlasovalo: 13660 lidí

Když si Clintonová uvědomila dle přicházejících výsledků z jednotlivých amerických států, že nemá naději na vítězství, dostala nezvladatelný záchvat zuřivosti. „Začala ječet, vykřikovat vulgární nadávky a divoce kopala a bila pěstmi do nábytku a všech předmětů v místnosti,“ cituje The American Spectator nejmenovaný zdroj z nejbližšího okolí Clintonové a dodává, že její tým ji nemohl pustit na veřejnost a trvalo mnoho dalších hodin, než se dokázala zklidnit.

„O výbušné povaze Hillary Clintonové se v kuloárech mluví spoustu let. Ovšem úplné informace o jejím temperamentu se nikdy neměly objevit na veřejnosti. Už jenom proto, že potenciální prezident, který může jedním stisknutím aktivovat jaderný arzenál Spojených států, by měl být o mnoho vyrovnanější a psychicky stabilnější,“ píše The American Spectator a s nadsázkou dodává, že je škoda, že nemůže informovat o tom, kde se zrovna nacházel Bill Clinton.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

20:59 Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

Zpěvák Tomáš Klus se na svém Facebooku tvrdě pustil do textaře a zpěváka Jaromíra Nohavici. Připomín…