Ještě budeme rádi, že máme Putina, uhranul známý zpěvák v rádiu. A dodal, co je mu divné na uprchlících

29. 7. 2015 7:25

Putin je diktátor, ale ještě budeme rádi, že ho máme, prohlásil na Frekvenci 1 zpěvák a textař Vlasta Redl. Tím, že dokáže zavřít hranice, nás totiž dle něj může zachránit před uprchlíky. V rozhovoru s Těžkými Pokondry se Redl vyjádřil i k řecké krizi a prozradil, kdo z českých politiků ho nejvíce irituje.

Ještě budeme rádi, že máme Putina, uhranul známý zpěvák v rádiu. A dodal, co je mu divné na uprchlících
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Ruský prezident Vladimir Putin

Anketa

Která z následujících osobností veřejného života by dle vás měla býti příštím prezidentem republiky ? (poznámka: Jde o čistě orientační anketu)

hlasovalo: 24334 lidí

Redl ve studiu Frekvence 1 uvedl, že by nechtěl být v kůži běženců. Má však neblahý pocit z toho, že sem proudí jen chlapi a žádné ženy a děti. „Aby někdo ušel 4000 km k místu, kde se má nalodit, to mi trochu zavání. Přijde mi to jako nějaká politika, aby se ti lidé sem hrnuli,“ říká moravský zpěvák.

Podle něj jsme měli vždycky problém, že na západ byly zavřené hranice a na východ ne. „Ale řeknu vám, jestli to tady zhoustne, tak my na západ neutečeme, protože tam zavřené hranice nejsou. A jak je ten Putin diktátor, ještě budeme rádi, že ho máme, protože on ty hranice zavře,“ domnívá se Redl, který se dle svých slov učil rusky vyloženě nerad. Ale teď prý vidí, že to asi nebylo zbytečné.

V rozhovoru s Těžkými Pokondry se Redl vyjádřil i k řecké dluhové krizi. „Myslím si, že za to, co Řekové udělali v dobách antických, bychom jim neměli půjčit, ale měli bychom jim dát, kolik si řeknou, a vůbec bychom o tom neměli přemýšlet,“ myslí si. „Já bych jím půjčil, ale co jsem mohl, to jsem už rozpůjčoval a nebyli to Řekové,“ dodal se smíchem.

Konkrétní odpověď na otázku, kdo z českých politiků ho nejvíc irituje, zpěvák nemá. „V tomhle ohledu mám jasno. Bohužel za ty poslední roky jsou synonymem pro slovo politik slova grázl, nepoctivec a lhář! Já nesleduji zprávy, nechci to číst. Snažím se najít tu škvíru, abych žil ten život vesele a abych si nemusel každé ráno plivnout do zrcadla. A neirituje mě nikdo. Dokonce jsem mezi nimi poznal pár slušných lidí, ale dlouho tam nevydrželi,“ podotýká Redl.

Celý rozhovor ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sranda ze Zemana. Zombie. Mirek Topolánek si liboval v akci Pavla Novotného

19:22 Sranda ze Zemana. Zombie. Mirek Topolánek si liboval v akci Pavla Novotného

V posledním dílu Topol Show si expremiér vzal na paškál nejen Pavla Novotného. Topolánek si udělal s…