Jidáš se skrývá v roušce! Vážení nezmanipulovaní... Ilona Csáková bije na poplach s čerstvým VIDEOKLIPEM

06.12.2020 17:52

Zpěvačka Ilona Csáková, velká kritička vládních protikoronavirových opatření, vypustila do světa nový klip, v němž se spolu se skupinou Kamelot obrátila na všechny údajně statečné a nezmanipulované lidi, kteří se nenechali ovlivnit vládní propagandou. Takto vnímá dění kolem koronaviru sama Csáková.

Jidáš se skrývá v roušce! Vážení nezmanipulovaní... Ilona Csáková bije na poplach s čerstvým VIDEOKLIPEM
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zpěvačka Ilona Csáková

Ilona Csáková patří k velkým kritikům vládních protikoronavirových opatření. 1. prosince pozdravila všechny spřízněné duše, které nepodlehly propagandě mocných.

Vážení nezlomení a nezmanipulovaní přátelé,“ uvedla Csáková píseň, když stála bok po boku s Romanem Horkým a skupinou Kamelot. A pokračovala. „Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud.“

„Někdo tahá naše provazy, není to jen stoletý stát. Hlavou mi letí temné dotazy, kdo pohnul světem tentokrát. Mocní, co nikdy pravdu nepoví, vedou nás bažinami dál. Ďábel si lehce kořist uloví na úkor těch, co obelhal,“ zpívá Csáková s Horkým a Kamelotem.

Zpěvačka vyzývá národ, aby sejmul okovy strachu, než bude příliš pozdě a mocní převezmou totální kontrolu nad životy všech lidí. „Jidáš se skrývá v roušce,“ podle Csákové, a snaží se strašit v zemi, kde se teď nesmí zpívat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Je to cílená lež.“ Data o vakcínách, zastánce znepokojí

20:56 „Je to cílená lež.“ Data o vakcínách, zastánce znepokojí

Bez vakcín se nemoci covid-19 a přeplněných nemocnic neubráníme, to na denní bázi slyšíme z úst nejv…