Jidáš se skrývá v roušce! Vážení nezmanipulovaní... Ilona Csáková bije na poplach s čerstvým VIDEOKLIPEM

06.12.2020 17:52

Zpěvačka Ilona Csáková, velká kritička vládních protikoronavirových opatření, vypustila do světa nový klip, v němž se spolu se skupinou Kamelot obrátila na všechny údajně statečné a nezmanipulované lidi, kteří se nenechali ovlivnit vládní propagandou. Takto vnímá dění kolem koronaviru sama Csáková.

Jidáš se skrývá v roušce! Vážení nezmanipulovaní... Ilona Csáková bije na poplach s čerstvým VIDEOKLIPEM
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zpěvačka Ilona Csáková
reklama

Ilona Csáková patří k velkým kritikům vládních protikoronavirových opatření. 1. prosince pozdravila všechny spřízněné duše, které nepodlehly propagandě mocných.

Vážení nezlomení a nezmanipulovaní přátelé,“ uvedla Csáková píseň, když stála bok po boku s Romanem Horkým a skupinou Kamelot. A pokračovala. „Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud.“

„Někdo tahá naše provazy, není to jen stoletý stát. Hlavou mi letí temné dotazy, kdo pohnul světem tentokrát. Mocní, co nikdy pravdu nepoví, vedou nás bažinami dál. Ďábel si lehce kořist uloví na úkor těch, co obelhal,“ zpívá Csáková s Horkým a Kamelotem.

Zpěvačka vyzývá národ, aby sejmul okovy strachu, než bude příliš pozdě a mocní převezmou totální kontrolu nad životy všech lidí. „Jidáš se skrývá v roušce,“ podle Csákové, a snaží se strašit v zemi, kde se teď nesmí zpívat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly

22:10 VIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly

Na jihu Moravy se podle meteorologů s největší pravděpodobností objevilo tornádo. Lidé tornádo zachy…