„Jan Hamáček úplně live v UK: Pravice vládla tak strašně, že lidi přestali volit ČSSD“. Ve zkratce, nezbytné pro twitterové posty, tak popsal vystoupení předsedy Poslanecké sněmovny, který v pondělních Událostech, komentářích komentoval výsledky sjezdu největší vládní strany a takto pozoruhodně vysvětlil úbytek voličů ČSSD. Lidé podle něj ztratili důvěru v tradiční strany, což je třeba napravit.
Bonmot, do něhož Hamáček svou úvahu zhustil, zaujal mnoho Šídlových přátel, kteří jeho twitterovou produkci odebírají. Jako první přispěchal známý geopolitický analytik Michael Romancov s dotazem: „Marxisti uvažovali v intencích dějinné spirály, ale co má být tohle?!?“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav