Jistota mezi poslanci Marek Benda: jsem profesionál!

28.10.2013 19:15 | Zprávy

Veterán poslaneckých lavic, šťastně znovuzvolený Marek Benda, zsedá s krátkou přestávkou ve Sněmovně již od dob Československa, kdy se stal národním zástupcem v tehdejší České národní radě již krátce po převratu v roce 1989.

Jistota mezi poslanci Marek Benda: jsem profesionál!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Benda

Pokud lze o někom z ODS mluvit jako o vítězi, je to Marek Benda, píše deník Aktuálně, který uveřejnil se znovizvoleným poslancem rozhovor. „Rád bych věřil tomu, že je to zejména proto, že mám nějakou názorovou konzistenci, když něco říkám, tak to také tak myslím, a ti co se mnou souhlasí, tak mi ten hlas dávají. Jestli mám nějaké problémy a řekněme mediální kritiku, tak je to vždy za to, co si myslím,“ odpovídá Marek Benda na otázku, co stojí za jeho úspěchem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jma

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Kauzy

Jak to myslíte, že policie a soudy některé kauzy vyšetřovat nemohly? Proč? To je přeci v rozporu s nezávislostí těchto orgánů. A jaké tedy máte řešení? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Válka na Ukrajině, „rvačka gangů“. Je třeba přijmout mírový návrh. Mašín bez obalu

4:44 Válka na Ukrajině, „rvačka gangů“. Je třeba přijmout mírový návrh. Mašín bez obalu

„Rusko disponuje Burevestnikem, raketou s neomezeným doletem, a nadzvukovými raketami, které letí ví…