John má na krku trestní oznámení. Kvůli odměnám na vnitru

01.03.2011 11:51 | Zprávy
autor: olb

Jak kuriózní. Mimořádné stotisícové odměny, kterými na konci loňského roku obdaroval ministr vnitra Radek John svých deset nejbližších podřízených, bude muset šetřit policie. Na Johna totiž kvůli těmto penězům podal minulý pátek trestní oznámení pražský podnikatel Tomáš Moláček. Johna prý podezřívá z trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby.

John má na krku trestní oznámení. Kvůli odměnám na vnitru
Moláčkovi se nelíbí, jak John minulý týden okomentoval v Právu důvody udělení vysokých odměn - celkem jim vyplatil přes 2,4 miliónu korun.

„Pan John se v tom článku vlastně přiznal, že než by odvedl zbylé peníze na konci roku do státního rozpočtu, tak předplatil odměny svým vedoucím pracovníkům. Proto jsem podal na pana Johna trestní oznámení," sdělil deníku Právo sám Moláček. Trestní oznámení prý poslal pražské policii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Dotace

Je pravda, že jste už stát Agrofertu proplatil zhruba 200 milionů korun, které ale Evropská unie zatím odmítá Česku proplatit? A co bude, když je fakt neproplatí? To je pak budete po Agrofertu vymáhat zpět nebo to zaplatíme my?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jakob v ráži. Zaútočil na Turka a pochválil Fialu

20:49 Jakob v ráži. Zaútočil na Turka a pochválil Fialu

Řídí ministerstvo životního prostředí ministr Igor Červený (Motoristé), nebo „maskot“ Filip Turek? V…