Jsme svině a naše kultura je smradlavé..., odsoudil nás všechny Milan Kohout. A strhlo se peklo

16. 3. 2016 12:05

Obsáhlou diskusi se podařilo vyvolat performerovi Milanu Kohoutovi svým nejnovějším příspěvkem, který zveřejnil na svém facebookovém profilu. Upozornil na to, že více než 12 000 uprchlíků strávilo noc na makedonsko-řecké hranici v prudkém dešti.

Jsme svině a naše kultura je smradlavé..., odsoudil nás všechny Milan Kohout. A strhlo se peklo
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout
reklama

„Nemohu pořád uvěřit, že jsme takové evropské svině, které nechají na svých hranicích v mrazivém dešti a bez pomoci trpět uprchlíky z válek, které jsme sami vyvolali. Jsme lidský sobecký zasraný odpad mávající nějakými havlovskými pokryteckými západními principy lidských práv a přitom nám, ostatně jako vždy v historii, jde jen o naše obtloustle sejrovaté pupky,“ napsal Kohout a dodal, že západní křesťanská kulturra „je jen jedno obrovské smradlavé hovno ležící na tváři země“.

Nepřítelem nejsou imigranti, ale mezinárodní kapitalismus

Jiří Godža v reakci na příspěvky, které se k uprchlíkům stavěly kriticky, napsal: „Lidi, kdy pochopíte, že naším nepřítelem nejsou tito lidé, ale mezinárodní kapitalismus, který v různé míře plundruje celý svět?“ Na to reagoval Milan Kohout s tím, že pan Godža je zřejmě komunista. Kohout uvedl, že KSČM bere jako legitimní levicovou stranu, ale zaráží ho, že se členská základna KSČM nepostavila za pomoc uprchlíkům. „Vždyť přeci levicová strana by měla brát lidská práva jako univerzální a internacionální,“ povzdechl si.

Godža odpověděl, že bohužel názory v této otázce nejsou v KSČM jednotné. „Část je pro pomoc, část je proti a části je to takříkajíc u pr...,“ popsal situaci v levicové straně.

Nikdo je nenutí být v zimě a dešti

Marie Divišová poukázala na to, že uprchlíky nikdo nenutí, aby tam v dešti byli. „Hned vedle stojí autobusy, kterými mohou odjet zpět do Řecka do uprchlických táborů. Ale oni nechtějí, oni chtějí do Německa …,“ povzdechla si. Kohout reagoval vzápětí: „Diky za radu fašistická Marie...“. Zdeněk Jelen opáčil krátkou větou: „Trochu ubohá odpověď pane ‚profesore‘.“ Divišová se ale nenechala a napsala, že její označení za fašistickou Marii nic nezmění na faktu, že vedle propršeného tábora stále stojí několik vytápěných autobusů, které jsou připravené odvézt imigranty do vytápěných buněk uprchlického tábora s celodenním stravováním. „A táborem chodí najatí tlumočníci a vyvolávají, aby si lidi nastoupili a odjeli zpět. Přetrvávání v dešti a blátě je tedy jejich rozhodnutí na jejich cestě za naivním snem o bezpracném ekonomickém ráji v Německu,“ uvedla paní Divišová.

Kohout reagoval s tím, že sama říká, že migranty tady nechce, takže se podle něj do fašistické pozice sama staví. „Proč jim chcete bránit v cestě z námi vyvolaných válek k nějakému slušnějšímu životu? ... vaše reakce je odporně sobecká,“ napsal Kohout.

Oponuji vašemu manipulativnímu názoru

Paní Divišová se ale ohradila: „Já jsem neřekla, že je tady nechci, to jste si vycucal z prstu. To za prvé. Já jim nechci bránit v žádných cestách, to jste si taky vycucal. Jenom oponuji Vašemu zcela manipulativnímu názoru, že leží někde v bahně bez pomoci. Pomoc je hned vedle, stojí tam hafo autobusů a mohou je využít a odjet do tepla, kde je jídlo a ubytování a oblečení a lékařská péče. Ale oni nechtějí – raději dneska přebrodili nějakou řeku, někdo se utopil, ostatní vylezli celí mokří a na druhé straně je pochytali, naložili do vojenských náklaďáků a odvezli – nejspíš do těch teplých buněk řeckého uprchlického tábora. A oni odtud utečou a zase půjdou bahnem, kam jim řeknou našeptávači, protože jim slíbili, že v Německu dostanou zadarmo dům a peníze na ruku,“ napsala s tím, že o celé situaci něco ví, protože na vysoké škole měla spolužačku ze Sýrie, se kterou je stále občas v kontaktu.

Zdeněk Jelen se Kohouta zeptal, jaké tedy nabízí řešení. „Dle toho co píšete se zdáte být stejným hovnem o kterém píšete. P.S.: Proč také nepíšete o faktu že je pro ně připraveno vhodnější ubytování (tábory v Řecku) ale naprostá většina odmítá opustit pro ně výhodné místo u hranic. Jistě to bude proto že utíkají před válkou že...“ Kohout reagoval s tím, že mravně správné řešení by bylo, kdyby Česko přijalo milion uprchlíků. Na to reagovala Nuori Loistava lakonicky: „Blb.“

Zdeněk Jelen Kohoutovi vzkázal, že je pokrytec. „Vy nenabízíte řešení. Pouze nadáváte a snažíte se zviditelnit. Btw Vy se o mravnosti vůbec nezmiňuje. Tuto vlastnost Vaše osoba absolutně postrádá,“ uvedl.

Přál bych ti, aby ses vyhrabal z demagogických sraček

Západočeský publicista Miroslav Anton Kohoutovi napsal, že se svou „samovýrobní nenávistí“ jednou zalkne. „Nepřeju ti to. Přál bych ti, aby ses konečně vyhrabal ze svých xenofobně demagogických sraček,“ napsal Kohoutovi. Ten se jej pro jistotu zeptal: „Myslíš můj odpor ke křesťanství?“ „Ty tomu říkáš odpor, já tomu říkám xenofobie. A řečeno tvými slovy – je to zaprděná xenofobie. Kromě toho ty ses dopracoval ke globální nenávisti k západní demokracii, která přese všechny nešvary je pořád tím nejmenším zlem. Lepší alternativa není,“ napsal Anton.

Kohout opáčil, že po jeho zkušenostech ze světa a ze studia historie dospěl k tomu, že západní civilizace, „skrývající se za nějakou demokracií, je opravdu to nejstrašnější, co tuto zeměkouli mohlo potkat“. „Ostatně s tím přijímáním uprchlíků mně to západní demokracie dnes a denně dokazuje,“ dodal.

Václav Plíšek poukázal na to, že na Kohoutově profilu se množí dotazy na to, čím Kohout osobně pomohl „těm sarančatům“. „Naplnil někdo z vás kamion humanitární pomoci? Ne Milan Kohout o tom dokáže pouze psát svoje xenofobní názory na FB. Status Milana Kohouta znějící ‚Dnes jsem dopomohl poslat několik tisíc oblečení pro uprchlíky žádající o azyl‘ by vážený Kohoute zněl zcela jinak než ty tvoje nenávistný kecy!“ napsal pan Plíšek. Kohout zareagoval stroze: „Slovem ‚sarančata‘ mluvě o lidech, ses již jasně definoval.“

Celý text příspěvku Milana Kohouta na jeho facebookovém profilu:

Více než 12 000 uprchlíků strávilo noc na makedonsko-řecké hranici v prudkém dešti

Nemohu porad uverit, ze jsme takove evropske svine, ktere nechaji na svych hranicich v mrazivem desti a bez pomoci trpet uprchliky z valek, ktere jsme sami vyvolali. Jsme lidsky sobecky zasrany odpad mavajici nejakymi havlovskymi pokryteckymi zapadnimi principy lidskych prav a pritom nam, ostatne jako vzdy v historii, jde jen o nase obtloustle sejrovate pupky.

Zapadni krestanska kultura je jen jedno obrovske smradlave hovno lezici na tvari zeme.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

16:03 Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

Z PROFILŮ Definitivní slovo ke kauze Peroutka, další komentář k situaci ve Spojených státech nebo ná…