Jurečka chystá kreativní kampaň. Vysvětlí budoucím důchodcům, jak se zajistit

18.03.2023 14:17 | Ze sítí

Dle ministra Mariana Jurečky (KDU-ČSL) se Ministerstvo práce a sociálních věcí pustí do vysvětlování chystaných změn v důchodovém systému. Kampaň, která bude cílit na věkovou kategorii 18 až 55 let, připravuje s kreativní agenturou. Informují o tom Seznam Zprávy.

Jurečka chystá kreativní kampaň. Vysvětlí budoucím důchodcům, jak se zajistit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marian Jurečka

Fialovu vládu už za komunikaci kritizoval ve středu prezident Petr Pavel, jenž zmínil, že vláda nedostatečně sdělovala důvody pro snížení mimořádné valorizace důchodů.

Na pomoc tak přijde kreativní agentura, se kterou má být v blízké době podepsána smlouva. „Vybrali jsme ji formou předběžné tržní konzultace: Oslovili jsme tři agentury, předložily nám své nabídky a my jsme se rozhodovali podle kreativního konceptu,“ říká Eva Davidová, mluvčí Ministerstva práce a sociálních věcí.

Kampaň bude cílena na lidi ve věku 18 až 55 let: „Protože pro ně důchodová reforma bude. V rámci celé komunikace ale počítáme i se sekcí pro stávající seniory. Chceme komunikovat i s nimi, aby také dostávali informace, přestože pro ně se v naprosté většině nic měnit nebude,“ vysvětluje mluvčí MPSV.

Ministerstvo chystá s kreativní agenturou v rámci kampaně například videospot, online bannery a speciální informační stránku k připravovaným změnám důchodového systému.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

To ministerstvo musí být plné pitomců, , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusešumavak , 18.03.2023 16:52:45
musí si sehnat agenturu která za ně bude dělat něco jako odbornou činnost, kterou by měli zvládnout zaměstnanci , pokud to neumí ať mažou. Jurečko, ty obézní lenochu, mazej jako první.

|  11 |  0

Další články z rubriky

„Něco se chystá.“ Ukrajina nemá lidi, Rusové žhaví dráty, v USA sváteční volno, varuje analytik

7:55 „Něco se chystá.“ Ukrajina nemá lidi, Rusové žhaví dráty, v USA sváteční volno, varuje analytik

Ukrajina tlačí na to, aby mohla západní zbraně typu Storm Shadow nebo ATACMS používat i na ruské úze…