Kadeřnice na mateřské věnovala ODS milion. Novináři o ní zjistili mnoho zajímavého

05.04.2014 6:45 | Zprávy

Významný sponzorský dar ve výši jednoho milionu korun dostala ODS od dvaadvacetileté kadeřnice. Podle výroční finanční zprávy jej darovala Sabina Spálovské, která se provdala za slovenského podnikatele z oblasti zdravotnictví Jozefa Gajarského. MF Dnes zjišťovala, zda skutečným sponzorem není on.

Kadeřnice na mateřské věnovala ODS milion. Novináři o ní zjistili mnoho zajímavého
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

ODS za loňský rok dostala sponzorské dary a dědictví celkem 78 milionů korun. Jedním z největších dárců byla dvaadvacetiletá kadeřnice na mateřské dovolené Sabina Spálovská, nyní provdaná Gajarská. Sobotní MF Dnes se snažila zjistit o dárkyni více. V loňském roce prý měla pronajaté křeslo v kadeřnickém salonu v Brně a nyní je na mateřské. Nevlastní prý žádné nemovitosti a její trvalé bydliště je oficiálně chata uprostřed lesů na Kroměřížsku.O svém daru občanským demokratům se s MF Dnes nechtěla bavit, ale přiznala jej.

Její matka byla prý o něco sdílnější. „Pěkná je. To je její velká deviza, takže nějaké peníze na to mít bude,“ cituje deník Irenu Spálovskou. Jak si tedy kromě kadeřnických služeb mohla vydělávat její matka neupřesnila. „Od osmnácti let funguje sama. Asi potřebuje pauzu, aby přišla k rozumu. O politice jsme se spolu nikdy v životě nebavily,“ uvedla její matka. „A navíc, když to řeknu blbě, co je v dnešní době milion?“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za to jste mohli mít tři týdny dovolené.“ Ševčíkovo drsné VIDEO o penězích pro Ukrajince

14:58 „Za to jste mohli mít tři týdny dovolené.“ Ševčíkovo drsné VIDEO o penězích pro Ukrajince

Miroslav Ševčík i na dovolené řešil politiku. Vrátil se ke svému prohlášení z rozhovoru pro Parlamen…