Kalousek: Srabe, ostudo, odstup! Prase

17.07.2018 7:14 | Zprávy
autor: vef

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek si na svém twitterovém účtu nebral servítky. Důvodem je skutečnost, že premiér Andrej Babiš vede vládní boj s korupcí.

Kalousek: Srabe, ostudo, odstup! Prase
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest proti Babišově vládě podporované komunisty před budovou sněmovny. Když mezi demonstranty zavítal Miroslav Kalousek dočkal se vřelého přijetí za skandování svého jména

Radu vlády pro koordinaci boje s korupcí, mimo jiné řešící střet zájmů, vede trestně stíhaný premiér Andrej Babiš (ANO). Jak uvádí mluvčí ANO, změna se sice až nyní projevila na webových stránkách, Babiš se však jejího vedení ujal už na jaře. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Máte zapotřebí s vašimi zkušenostmi hájit neustále Macinku a Turka?

Proč to děláte? Vám opravdu přijde v pořádku jednání Macinky s prezidentem včetně těch jeho SMS? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Aféra v Maďarsku: Na Ukrajině padl násilím odvedený Maďar

9:07 Aféra v Maďarsku: Na Ukrajině padl násilím odvedený Maďar

Ředitel kanceláře maďarského premiéra Viktora Orbána Balázs Orbán, jinak též poslanec maďarského par…