Kalousek napomenul předsedu klubu ODS: Neřvi do toho telefonu

05.06.2012 20:45

Hluk v jednacím sále Poslanecké sněmovny často znemožňuje řečníkům v klidu přednést svůj projev. Předsedající musí pak poslance volat ke klidu. Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se toho v úterý chopil sám a od řečnického pultu napomenul předsedu poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjuru, aby při jeho řeči hlasitě netelefonoval.

Kalousek napomenul předsedu klubu ODS: Neřvi do toho telefonu
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Vazebně stíhaný poslanec David Rath vystoupil ve sněmovně
reklama

„Neřvi, Stanjuro, do toho telefonu, telefonuj potichu,“ vyzval ho Kalousek.

S hlukem v jednacím sále se dnes odpoledne potýkal i Kalouskův stranický šéf a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Když představoval návrh na vznik záchranného fondu eurozóny, doprovázel jeho projev značný hluk v sále. „Děkuji vám za nepozornost,“ řekl proto Schwarzenberg na závěr svého projevu.

Nepozorný však byl dnes také Schwarzenberg. Zatímco sněmovna i televizní diváci sledovali téměř hodinové emotivní vystoupení Davida Ratha, šéf české diplomacie bojoval se spánkem a několikrát prohrál.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jno, čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…