Kalousek se pochlubil vášní pro politiku: Já tweetoval i na jednotce intenzivní péče

24. 8. 2018 10:43

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se ještě stále zotavuje z několikahodinové operace břicha. Mohlo to prý také dopadnout tak, že už se neprobudí. Ale dopadlo to dobře, Kalousek je stále živ a opět komentuje veřejné dění.

Kalousek se pochlubil vášní pro politiku: Já tweetoval i na jednotce intenzivní péče
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek
reklama

Drsňáci v amerických akčních filmech často dostanou pořádně do těla, ale nakonec se vzchopí a ukážou světu, že jsou pořád tady. V nadsázce by se totéž dalo říct i o předsedovi poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, který před pár dny prodělal několikahodinovou operaci břicha. I v domácím ošetřování však dává světu najevo, že je stále ještě tady.

„Musím s vděčností poděkovat akceschopnosti pražské záchranné služby i zdravotnickému personálu ve Střešovicích, protože to samozřejmě mohlo dopadnout daleko hůř. Taky jsem už nemusel sledovat nic,“ řekl iDNES.cz.

Již byl propuštěn do domácího ošetřování a příští týden by se prý opět mohl objevit v práci. Ne na celý den jako dřív, ale na nějakou tu chvíli už ano.

„Když se podíváte, tak já jsem tweetoval z intenzivní péče, před operací i po operaci. Odvezla mě rychlá záchranná služba minulý týden v pondělí, ve středu ráno jsem byl operován. Tweetoval jsem ještě v úterý večer a potom zase ve čtvrtek. Sledovat dění na sociálních sítích a tweetovat lze i z intenzivní péče,“ řekl iDNES.cz Kalousek. Události 21. srpna už sledoval z domova.

Tweet Miroslava Kalouska z úterního večera:

U příležitosti padesátého výročí počátku déle než dvacet let trvající okupace Československa Kalousek na sociální síti Twitter napsal, že desítky tisíc ruských vojáků sice ovládli tuto zemi, ale dlouhé roky jim pomáhali normalizační komunisté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co se nemělo dostat ven: Šéf Twitteru o Trumpovi a jeho stoupencích, kterým zrušili účty

19:35 Co se nemělo dostat ven: Šéf Twitteru o Trumpovi a jeho stoupencích, kterým zrušili účty

Zakladatel Twitteru Jack Dorsey se, po zablokování účtu amerického prezidenta Donalda Trumpa s více …