Kancelář prezidenta se musí omluvit vnučce Ferdinanda Peroutky

02.03.2016 11:44 | Zprávy

Kancelář prezidenta republiky Miloše Zemana se musí omluvit vnučce novináře Ferdinanda Peroutky Terezii Kaslové. Rozhodl tak Obvodní soud pro Prahu 1.

Kancelář prezidenta se musí omluvit vnučce Ferdinanda Peroutky
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Prezident Miloš Zeman ve firmě Devro v Jilemnici

Zeman tvrdil, že Ferdinand Peroutka v jednom ze svých novinových článků velebil nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Článek se však i přes snahu o dohledání nenašel. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš vysvětlil, proč teď Pavel nemůže jmenovat Babiše premiérem

14:44 Bartoš vysvětlil, proč teď Pavel nemůže jmenovat Babiše premiérem

Hosty druhé hodiny nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli Radek Koten (SPD), Ivan B…