Karel Gott pro PL: Donald J. Trump vrací lidem naději. Jako se to povedlo Reaganovi

10.11.2016 9:47

Donald Trump Američanům svým zvolením vrací naději, že lze proměnit americký sen ve skutečnost, říká ParlamentnímListům.cz mnohonásobný Český slavík Karel Gott ve spojitosti s cestou amerického miliardáře do Oválné pracovny Bílého domu.

Karel Gott pro PL: Donald J. Trump vrací lidem naději. Jako se to povedlo Reaganovi
Foto: Facebook Karla Gotta
Popisek: Karel Gott
reklama

Vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách mnoho lidí v Česku prý velmi překvapilo. Zatímco politici hovoří o tom, že Trump může být nevyzpytatelný, ovšem může přinést zklidnění mezinárodní situace, podle zahraničních analytiků s nově zvoleným americkým prezidentem zřejmě nastane změna postoje Spojených států k Rusku, osoba samotného Trumpa pak může narušit transatlantické vazby a vztahy v NATO.

Stranou zájmu amerických voleb nezůstali ani umělci. ParlamentnímListům.cz ve spojitosti předchozích hodin řekli, že vítězství Donalda Trumpa převážně vítají a souhlasí i s tím, že volba Američanů změní do jisté míry svět.

Nejinak se na cestu Donalda Trumpa do Bílého domu dívá i několikanásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott.

„Donalda Trumpa i Hillary Clintonovou jsem velmi bedlivě sledoval, zejména proto, abych vypozoroval, jak si svou řečí a projevem dovedou získat americké voliče. Protože Američané touží po starém obraze Ameriky – touží po úspěchu a sebevědomí, a to svým voličům Donald Trump, dle mého, vrátil. Zejména svým přesvědčivým a srozumitelným projevem,“ řekl Gott na konto někdejšího manžela Ivany Trump Zelníčkové, s níž se osobně znal.

Podle Gotta je Trump vlastně pro Američany ztělesněním amerického snu. „Donald Trump jim totiž vrací naději, že opět promění americký sen ve skutečnost. Jako se to povedlo například Ronaldu Reaganovi,“ dodal pro ParlamentníListy.cz zpěvák, který se zotavuje po operaci páteře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Olga Böhmová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Předseda ODS psal proti Moskvě. Neměl to dělat, neměl. Z reakcí vlastních fanoušků mrazí

11:14 Předseda ODS psal proti Moskvě. Neměl to dělat, neměl. Z reakcí vlastních fanoušků mrazí

Petr Fiala, stejně jako další čeští politici, se vymezil vůči chování Moskvy. Vyhoštění dvaceti česk…