Karel Schwarzenberg: Pomlouvají Hudečka

22.09.2014 12:21 | Zprávy

Šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg upozornil na reklamní firmy, které podle něj narušují demokratický průběh voleb. Apeluje, že zde nejde jen o boj proti primátorovi Hudečkovi nebo proti TOP 09, ale že se jedná o narušení těžce vydobytých demokratických pravidel v naší zemi.

Karel Schwarzenberg: Pomlouvají Hudečka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

„Několik reklamních agentur a lobbistů se domluvilo, že zasáhnou do boje o budoucí směřování města. Firmy, které léta vydělávaly na úkor města, zničily domluvené reklamní plochy s primátorem Tomášem Hudečkem a zahltily Prahu ohromnými billboardy s pomlouvačnou kampaní. A to v takové míře, jaká u nás nemá obdoby. Jsou to čisté lži,“ upozorňuje šéf TOP 09.

Podle něj jde o odvetu. „A je to pomsta za to, že současné vedení Prahy si ve svém úporném boji proti kmotrům a zažitým mafiánským metodám na tyto společnosti ze skupiny BigBoard došláplo. Prosím, uvědomme si, že zde nejde jen o boj proti primátorovi Hudečkovi nebo proti TOP 09 a dalším, ale že se jedná o narušení těžce vydobytých demokratických pravidel v naší zemi, ve prospěch čistě soukromých zájmů a pochybných kšeftů,“ uzavřel Schwarzenberg.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

10:18 Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

V některých městech ceny nájmů v poslední době drasticky vystřelily a zejména v Brně nájemníci nevěř…