Karolína Peake cestou na výslech: Měla jsem pravdu

19.09.2013 10:56 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Karolína Peake je přesvědčena, že kauza Nagyová vysvětluje Nečasovu hysterii poté, co Peake ve funkci ministryně obrany odvolala Vlastimila Picka. Řekla to Novinkám.cz před svou výpovědí na policii. Jestli Picek věděl, že je zneužívána vojenská tajná služba, Peake prý netuší.

Karolína Peake cestou na výslech: Měla jsem pravdu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

Karolína Peake dnes dorazila k výslechu v kauze bývalé spolupracovnice někdejšího premiéra Petra Nečase Jany Nagyové. „Pro mě je celá kauza Nagyové v první řadě vysvětlením toho naprosto neuvěřitelně hysterického chování Petra Nečase poté, co jsem odvolala Vlastimila Picka a udělala některé personální změny na Ministerstvu obrany, za kterými si dodnes stojím a které jsem, pravda, nekonzultovala s Janou Nagyovou," řekla novinářům při příchodu na policii před svým výslechem Peake.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Odposlechy

Jestli jsou odposlechy maďarského ministra zahraničí pravdivé, je to opravdu děsivé, ale není stejně tak děsivé, že jsou politici odposloucháváni. A kým vlastně a kdo to zveřejnil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zrůdné.“ Odveta za pořad ČT, v němž všichni nadávali Jaklovi

11:42 „Zrůdné.“ Odveta za pořad ČT, v němž všichni nadávali Jaklovi

Události, komentáře týdne se výjimečně vysílaly v pondělí. Zazářil v nich zejména bývalý člen RRTV z…