Kašlu na vás! Donald Trump přitvrdil

30.03.2016 14:10 | Zprávy

Republikánský kandidát na prezidenta USA Donald Trump ohlásil, že nepodpoří svoje kolegy v jejich kandidatuře. Ti se k němu totiž podle jeho slov chovali velmi nespravedlivě, a proto si jeho podporu nezaslouží. Uvedl tak v úterním rozhovoru pro CNN. Informuje The Guardian.

Kašlu na vás! Donald Trump přitvrdil
Foto: youtube.com
Popisek: Trump: Jeden je lůzr a druhej lhář

Kandidát na amerického prezidenta Donald Trump se rozhodl, že není třeba dostát svému slibu o vyjádření podpory ostatním kandidátům republikánské stáje, pokud by vyhráli nominaci na prezidenta.

V rozhovoru pro CNN Trump jako důvod svého rozhodnutí uvedl, že se k němu establishment „choval velmi nespravedlivě“, a proto zrušil svůj slib, který podepsal loni v září.

Trump tak oznámil v situaci, kdy je manažer jeho kampaně obviněn z napadení. Corey Lewandowski totiž byl zachycen na kameru, jak napadl reportérku pravicového webu Breitbart po tiskové konferenci. Trump se svého manažera zastal tím, že podle něj byla možnost, že u sebe měla reportérka bombu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: spa

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

21:38 Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

Pokud bude vítěz voleb Andrej Babiš jmenován premiérem, ocitne se vzhledem k vlastnictví Agrofertu v…