Kdo je tu psychopat? Úsměvná přestřelka Bárty s Babišem

12.09.2013 15:48

Vít Bárta, který vede kandidátku Okamurova Úsvitu přímé demokracie v Plzeňském kraji, je psychopat. Prohlásil to v pondělí při besedě v Plzni Andrej Babiš. Bárta se ale brání, že pokud je někdo z nich psychopat, je to Babiš. A vysvětluje proč.

Kdo je tu psychopat? Úsměvná přestřelka Bárty s Babišem
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Vít Bárta
reklama

Babiš nejprve ocenil, že Bárta vůbec kandiduje. „Kandidatura pana Bárty je dobrou zprávou, v kraji za nás práci odvede kvalitně,“ prohlásil. Aby ostatní vůbec pochopili, co měl na mysli, krajský předseda babišovců Jan Volný k tomu dodal: „Všechen hnůj na konkurenci pan Bárta vytáhne za nás.“ Vzápětí se ale Babiš rozčílil: „Ten by měl být zavřený, protože je to psychopat!“

Podívejte se sami

Bárta si to ovšem nenechal líbit. „Tak nevím, jestli je zrovna trefné, když mě pan Babiš nazve na plzeňské debatě s voliči psychopatem. Ten, kdo vloni viděl  pořad Máte Slovo s Michaelou Jílkovou, kde Babiš freneticky hájil drahou zelenou naftu, protože za ní inkasuje, udělá si obrázek o psychopatii sám,“ připomíná Bárta Babišův slavný bouřlivý televizní výstup.

Celý text Víta  Bárty ZDE

„Po celou dobu to vypadalo, že pan Babiš dá šéfovi Svobodných Machovi „přes hubu“ za to, že ten divákům ukázal pravdu a vysvětlil, jak Agrofert profituje ze zelené nafty. Ale co, podívejte se sami, těch eskalací tam bylo víc,“ dodává s odkazem na video.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: lze

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

7:54 Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

Po prohraném boji o předsednictví ČSSD se ministr Tomáš Petříček bude zřejmě poroučet i z funkce min…