Kdo volí lidovce, volí záruku kvality, láká Bělobrádek

9. 9. 2014 21:55

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek prozradil, proč je v komunálních volbách dobré volit lidovce. Prý i proto, že se nechlubí vládními úspěchy, které ještě nebyly ani schváleny. Narážel tak na předvolební kampaň koaličního partnera - ČSSD.

Kdo volí lidovce, volí záruku kvality, láká Bělobrádek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek

„Nepovažujeme za účelné, abychom viseli na billboardech s hesly o tom, co schválila, a v některých případech ani ještě neschválila, vláda. Věříme našim osobnostem ve městech a obcích. V komunální kampani stavíme na konkrétních úspěších a odvedené práci. Kdo volí ve své obci lidovce, volí ověřenou značku. KDU-ČSL je zárukou kvality,“ říká Pavel Bělobrádek.

Na kampaň strana vyčlenila 3,5 milionu korun, a hlavním předvolebním heslem je KOMUNÁLNÍ POLITIK KDU-ČSL = ZÁRUKA KVALITY. Lidovci zdůrazňují, že na komunální úrovni prosazují zodpovědné hospodaření, neboť nemají rádi dluhy. Jako zavedená strana s širokou členskou základnou prý lidovci mají také zkušenosti s čerpáním evropských dotací.Cel

Celý text ZDE

„Jsme jedinou stranou, která dlouhodobě brání rodinné hodnoty. Na celostátní úrovni jsme prosadili snížení daní pracujícím rodičům. Jsme pro zkrácené úvazky. Naší prioritou je zvýšení počtu školek. Námi vedené obce se starají o životní prostředí a hezký vzhled,“ hlásá dále KDU-ČSL.

Lidovci prý také brání vylidňování obcí a starají se o kulturní dědictví i na komunální úrovni. A to i cestou podpory regionálních firem. Tu prý poskytují lidovečtí starostové, neboť dobře vědí, že lidé budou žít tam, kde budou mít práci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kudla do zad. Pavel Novotný? Špatné. Fanoušci ,,hvězdy ODS" nebudou potěšeni

9:45 Kudla do zad. Pavel Novotný? Špatné. Fanoušci ,,hvězdy ODS" nebudou potěšeni

Pavel Novotný nebyl i přes svůj bombastický projev na kongresu ODS zvolen místopředsedou strany. A P…