Kdy v Česku zlevní mobilní data? Mě to mate, přiznal Moravec

16.08.2020 14:40 | Zprávy
autor: mp

Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli vládní zmocněnec pro digitalizaci Vladimír Dzurilla a místopředseda sněmovního hospodářského výboru Martin Jiránek (Piráti). Debatovali o cenách mobilních dat v Česku.

Kdy v Česku zlevní mobilní data? Mě to mate, přiznal Moravec
Foto: Screen Youtube
Popisek: Nebát se! Speciální pořad Václava Moravce k epidemii

Jiránek konstatoval, že by českému trhu pomohlo, kdyby se na zdejším trhu objevil čtvrtý velký operátor, který by získal asi 1,5 až 2 miliony zákazníků. Pak by to prý mohlo s českým trhem zahýbat pozitivním směrem. Ale pokud se tu objeví např. tři noví operátoři, budou se prát o zákazníky mezi sebou a stávající velká trojka operátorů bude spokojená.

„Mě to mate,“ zlobil se Jiránek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

17:56 VIDEO Hádka na Letné, pak slova o zastřelení. Macinka volá policii

Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…