Hnutí ANO drží od června stále stejnou linku – má dál náskok, ale nijak od června neposílilo. Občanské demokraty na stříbrné příčce vystřídali Piráti. Ti posilují již od letošního března. I tak za babišovci zaostávají – získali by 14,5 procenta hlasů. Třetí ODS by volilo 12 procent lidí.
Na další příčce se drží sociální demokraté, kteří se vrátili na úroveň podpory v březnu letošního roku. Získali by 9,5 procenta hlasů. Do Sněmovny by se pak dostali ještě asi komunisté se sedmi procenty a lidovci se 6,5 procenta hlasů. Jistota, zda by se dostaly do Sněmovny, nebo nikoliv, pak není u SPD a u STAN, a to vzhledem k váhání voličů mezi více stranami.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
Babiš
A jak za vaší vlády zbohatl Agrofert?
Další články z rubriky
8:40 Pokus svést průšvih Slavie na Macinku s Turkem nedopadl dobře
Kdo může za to, že v sobotu slávističtí fanoušci přerušili zápas a napadli hráče a fanoušky Sparty? …
- 14:59 Nová „železná opona“ v Evropě. Fico se vrátil z Moskvy a varoval Brusel
- 9:45 „O tom dnes nemluvme.“ Drulák se postavil aktivistům s ukrajinskými vlajkami
- 10:50 Macinka v německém tisku: Na muniční iniciativu nemáme peníze. Kvůli Fialově vládě
- 10:07 „Ani den neodpracovali a chtějí dávky.“ Němci zjišťují pravdu o migrantech
- 7:40 Jednání s Ruskem: Padlo jméno. Ale Němci jsou proti



