Kdysi popsal velikost svého údu, nyní řeší single vztahy

28.02.2012 12:04

Komunistický poslanec Jan Klán proslul na začátku volebního období kauzou, kdy bulvár zmapoval jeho intimní nálady, jež zavěsil na svůj profil na online seznamce. Nyní se zástupce KSČM věnuje tématu individuálních vztahů.

Kdysi popsal velikost svého údu, nyní řeší single vztahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební kampaň KSČM

"V současnosti se velmi často projevují dva negativní fenomény. Prvním je fenomén individualizace a druhým singles. Oba mají nejvíce obětí u generace osmnácti až pětatřicetiletých mladých lidí. Nejvíce je postihují v období jejich zrání, přibližně kolem 28 let," tvrdí na stránkách Haló novin Jan Klán.

Oba fenomény byly podle jeho tvrzení až do počátku roku 2000 známější v zahraničí, Fenomén individualizace se tak začal objevovat v šedesátých letech 20. století, kdy docházelo k prudkému rozmachu techniky, a do jisté míry je tento fenomén spojen i s tehdejší sexuální revolucí.

Individualizace šla podle Klánových slov ruku ruce s kapitalistickým vývojem osmdesátých let 20. století, kdy se do tohoto procesu zapojily i nadnárodní koncerny.

Jak je na tom poslanec?

"Právě kapitalistický způsob výroby zapříčinil prudký rozmach individualismu u mladých lidí. Přiměl je k tomu, aby byli nejen flexibilní ve své práci, ale aby byli k zastižení, kdykoli bylo potřeba," dodává poslanec.

Tento fenomén má údajně především negativní stránky. Jednou z nich je, že i mladí, úspěšní, krásní lidé nemohou najít partnera, protože individualismus jim nastavil jiné hodnotové měřítko výběru, tvrdí Klán.

Připomeňme, že v červnu předloňského roku tehdy novopečený sedmadvacetiletý poslanec Jan Klán prostřednictvím online seznamky ke svému soukromí uvedl: "Velikost mužství nad 17 cm. Pohlaví mám částečně vyholené. Oblíbené polohy zezadu, na koníčka.“

"To tam mám ještě z dob studií," kál se pro ParlamentníListy.cz Klán, který na základě upozornění kompromitující údaje o své osobě z profilu odstranil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…