Keťas, šmelinář, čachrář! Zle kolem 700 tisíc zabavených respirátorů a roušek

18.03.2020 9:44 | Zprávy
autor: vef

Policisté včera podle krizového zákona zabavili v Lovosicích 680 tisíc respirátorů. Firma se snažila rapidně zvýšit cenu, dostane za ně cenu obvyklou. A logicky zazněla i slova jako hyenismus. Při prohlídce skladu pak celníci nalezli 28 tisíc roušek.

Keťas, šmelinář, čachrář! Zle kolem 700 tisíc zabavených respirátorů a roušek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policie, ilustrační foto

„Zásah policie proti spekulantům s rouškami. Na můj popud hejtman Ústeckého kraje ve spolupráci s Policií ČR podle krizového zákona zajistil téměř 700 tisíc roušek od firmy, která je měla dodat zdravotníkům, ale na poslední chvíli se snažila navyšovat cenu,“ uvedl k případu na sociálních sítích ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). 

Zásah policie proti spekulantům s rouškami. Na můj popud hejtman Ústeckého kraje ve spolupráci s @PolicieCZ podle krizového zákona zajistil téměř 700 tis.roušek od firmy, která je měla dodat na zdravotníkům, ale na poslední chvíli se snažila navyšovat cenu. #spolutozvladneme

— Jan Hamáček (@jhamacek) March 17, 2020

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš? Trapas na summitu NATO se odehrál úplně jinde

4:44 Babiš? Trapas na summitu NATO se odehrál úplně jinde

Pokud se někomu na summitu NATO přihodil trapas s Donaldem Trumpem, nebyl to Andrej Babiš, ale gener…