Klasnová se k Peake nepřipojí. Její krok ji zklamal

17.04.2012 21:42

Kateřina Klasnová se o odchodu Karolíny Peake z Věcí veřejných dozvěděla až z televize. K její platformě se prý ale nepřidá. Jelikož byly obě dříve přítelkyně, krok Peake ji prý zklamal.

Klasnová se k Peake nepřipojí. Její krok ji zklamal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová

„Pro mě je to dnes asi úplné dno mezilidských vztahů v politice,“ prohlásila Kateřina Klasnová na adresu Karolíny Peake v ČT. „Hlouběji to už klesnout ani nemůže,“ dodala. S Peake byly totiž přítelkyně, Peake Klasnovou například doporučovala jako možnou ministryni školství.

„Dozvěděla jsem se o kroku Karolíny Peake z tiskové konference v ČT,“ uvedla Klasnová. „O jejím kroku nebyl informován ani předseda VV Radek John.“ Podle Klasnové byly, jsou a budou Věci veřejné po odchodu Víta Bárty, jejího manžela, ale i po odchodu Karolíny Peake.

„Nehodlám se přidávat k jakési platformě na půdě Poslanecké sněmovny, kterou chce Peake přepsat politickou mapu na půdě sněmovny,“ odmítla, že by se k její skupině přidala. „Cítím silnou podporu především v regionech a velké části poslaneckého klubu,“ naznačila dále Klasnová, že Peake nemusí mít dostatek příznivců, aby měla vláda sněmovní většinu.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zelináři! Zahradil přetáhl firmy mávající duhovou vlajkou spisem Václava Havla

17:04 Zelináři! Zahradil přetáhl firmy mávající duhovou vlajkou spisem Václava Havla

Europoslanec z ODS Jan Zahradil se vyjádřil k duhové České poště a ke Komerční bance, která ve své r…