Klaus je na návštěvě Malajsie

05.07.2012 6:24 | Zprávy

Slavnostním přivítáním na letišti v Kuala Lumpuru začala ve středu státní návštěva prezidenta Václava Klause a jeho manželky Livie v Malajsii. Prezidentským speciálem přiletěly také dvě desítky podnikatelů ze Svazu průmyslu a dopravy ČR i ministr životního prostředí Tomáš Chalupa (ODS).

Klaus je na návštěvě Malajsie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident ČR Václav Klaus

Českého prezidenta přímo na letištní ploše uvítal šéf malajské diplomacie Anifah Aman nebo ministr přírodních zdrojů a energetiky Douglas Uggah Embas. Cesta z pražských Kbel do Kuala Lumpuru zabrala armádnímu Airbusu A-319 bezmála 15 hodin. Let o dvě hodiny prodloužila technická pouze v indickém Novém Dillí. Stroj tu kromě paliva získal po více než sedmi hodinách letu z Prahy kromě paliva také čerstvou posádku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kyjev návrh nepřijme, tuší Kotrba. Stále jej někdo platí

20:50 Kyjev návrh nepřijme, tuší Kotrba. Stále jej někdo platí

Aktuální návrh mírové dohody podle analytika Štěpána Kotrby Ukrajina nepřijme. „Kyjev stále někdo kr…